500 odcinków „Simpsonów” w 360 stopniach

Robert Skowronski
22.02.2016 09:19
500 odcinków „Simpsonów” w 360 stopniach Fot. UNIVERSAL TV / 20TH CENTURY FOX TV / KLASKY-SCUPO / East News

Dla osób, które dopiero niedawno odkryły magię serialu „Simpsonowie” nadrobienie tak ogromnej liczby odcinków może się okazać zbyt dużym wyzwaniem. Jest jednak na to sposób.

Produkcja, która jest emitowana od końca 1989 roku doczekała się do tej pory 28 sezonów, które składają się blisko z 600 epizodów. Długość trwania ich wszystkich wynosi... bardzo długo. Jeżeli ktoś nie śledził przygód Homera na bieżąco i postanowi nagle udać się do miasteczka Springfield na spotkanie z żółtoskórymi bohaterami powinien prawdopodobnie wziąć zwolnienie z pracy, bo seans odcinków może być bardzo czasochłonny.

Jest jednak sposób na to, żeby szybko nadrobić zaległości. Co prawda dogłębne zapoznanie się z fabułą kolejnych epizodów przy tej metodzie łatwe nie będzie, wychwycenie choćby pojedynczych słów także będzie niewykonalne, ale coś za coś. Jeżeli w podstawówce nie czytaliście lektur, a tylko ich streszczenia, to poniższe wideo jest dla Was idealnym rozwiązaniem.

Zobaczcie 500 odcinków „Simpsonów” jednocześnie i to w 360 stopniach:

W tak szybkim napływie obrazów raczej nie udało Wam się wychwycić tego do jakich filmów nawiązywali serialowi „Simpsonowie”. Jednak i ten aspekt możecie nadrobić w błyskawicznym tempie bez konieczności przedzierania się przez 28 sezonów.

„Simpsonom” udało się osiągnąć status najdłużej nadawanego amerykańskiego animowanego serialu. Bohaterowie mieli też okazję trafić na kinowe ekrany za sprawą pochodzącego z 2007 roku „The Simpsons Movie”. O popularności produkcji świadczy też fakt, że wiele sław zdecydowało się na gościnny udział w poszczególnych odcinkach użyczając swojego głosu lub też wizerunku. Przez plan przewinęło się setki gwiazd, wśród nich znaleźli się m.in. Michael Jackson czy Steven Hawking.

To ile odcinków „Simpsonów” widzieliście? :)

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.