"A Star Wars Is Born" - zobacz parodię piosenki "Shallow" z "Narodzin gwiazdy" wykonaną przez Kylo Rena i Rey

Sergiusz Kurczuk
20.02.2019 12:45
A Star Wars Is Born – Shallow Parody|undefined Fot. Nerdist/Youtube

W sieci pojawiła się parodia utworu "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy" w wykonaniu postaci z "Gwiezdnych Wojen". Piosenkę oryginalnie wykonaną przez Bradleya Coopera Lady Gagę, śpiewają Kylo Ren i Rey.

Najnowsza wersja filmu "Narodziny gwiazdy" przejdzie do historii kinematografii nie tylko ze względu na udaną rolę Lady Gagi, ale przede wszystkim piosenki "Shallow", która ma na swoim koncie wiele nagród oraz szansę na Oscara 2019. Utwór cieszy się tak dużą popularnością, że doczekał się mnogości coverów i przeróbek. Najnowsza z nich została osadzona w uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Przeczytaj także

"Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy w wykonaniu postaci ze "Star Wars"

Na kanale YouTube Nerdist pojawiła się parodia "Shallow" śpiewana przez Kylo Rena i Rey. W oryginalnej wersji wykonawcami numeru był Bradley Cooper i Lady Gaga - odtwórcy głównych bohaterów "Narodzin gwiazdy". W "gwiezdnowojennej" parodii nie tylko odwzorowano samą piosenkę, ale również teledysk, składający się z fragmentów filmu. Jak prezentuje się parodia?

Jak widać, twórcy parodii "Shallow" osadzonej w świecie "Gwiezdnych Wojen" wykonali kawał dobrej roboty. Nie chodzi jedynie o umiejętności wokalne odtwórców Kylo Rena i Rey, ale również walory humorystyczne i odniesienia do filmowej kosmicznej sagi. W nowym tekście "Shallow" słyszymy echa oryginału, ale tak sprytnie przetworzone, że pasują do wydarzeń ukazanych w filmach "Przebudzenie Mocy" i "Ostatni Jedi". Kylo próbuje przeciągnąć Rey na Ciemną stronę Mocy. Dziewczyna w odpowiedzi apeluje do jego wewnętrznego "ja" i zadaje mu pytanie, czy woli być Kylo Renem, czy Benem Solo. To właśnie pseudonim oraz imię i nazwisko syna Hana i Lei pojawia się w refrenie parodii. 

"Gwiezdne Wojny IX" - kiedy premiera?

Jak widać piosenka "Shallow" podbiła serca nawet fanów "Gwiezdnych Wojen". Czy dzięki swojej popularności zasłuży na Oscara 2019? Dowiemy się już za kilka dni. Pojawia się również  inne pytanie, wynikające z tekstu parodii utworu - czy Kylo Ren finalnie przejdzie na Jasną stronę Mocy i dołączy do Rey? Na tę odpowiedź będziemy musieli poczekać nieco dłużej. IX epizod nowych "Gwiezdnych Wojen" ma trafić do kin 19 grudnia 2019 roku. Według plotek pierwszy zwiastun filmu zadebiutuje podczas premiery "Avengers: Endgame", czyli pod koniec kwietnia.

>>Zobacz też: Czy tak brzmi tytuł "Star Wars IX"?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.