A co gdyby Dżina w aktorskim "Aladynie" zagrał Robin Williams?

Kamil Kacperski
20.02.2019 12:57
Dżin o twarzy Robina Williamsa|undefined Fot. kadr z wideo

Na to pytanie postanowił odpowiedzieć użytkownik YouTube o pseudonimie derpfakes, który przygotował deepfake'a zmieniając Willa Smitha na Robina Williamsa. Zobaczcie efekty jego pracy.

W noc Superbowl 2019 do internetu trafiła nowa zapowiedź aktorskiego "Aladyna" w reżyserii Guya Ritchie'ego. Zwiastun nie tylko zaprezentował nam głównych bohaterów (Naomi Scott jako Dżasmina, Mena Massoud jako Aladyn), ale także zaoferował pierwszy rzut oka na ulubionego niebieskiego dżina wszystkich fanów Disneya, czyli... cóż, Dżina, w którego wciela się Will Smith. I to, co zobaczyliśmy jest obrazem z koszmarów. 

Aladyn - aktorski Dżin z twarzą Robina Williamsa

Oczywiście filmów nie można oceniać na podstawie zwiastuna, ani też samych wizualnych aspektów produkcji. Poza tym, raczej nikt nie wątpi też w to, że Will Smith świetnie zagra pewnego siebie śmieszka. Jednak trudno będzie wziąć postać na poważnie, czy nawet na nią patrzeć bez obrzydzenia, gdy Dżin będzie taką oto abominacją:

dżin Fot. foto: kadr z wideo

Zwiastun "Aladyna" doczekał się na YouTubie Disneya ponad 100 tysięcy łapek w dół w porównaniu do około 60 tysięcy łapek w górę. Jak widać, fani nie są zatem zadowoleni z tego, jak zapowiada się nadchodzący aktorski remake klasycznej bajki.

Przeczytaj także

Z pomocą nadchodzi jednak derpfakes, który przygotował przeróbkę zwiastuna - zamienił on Willa Smitha na Robina Williamsa przygotowując deepfake'a. Przy okazji podmienił audio, aby Williams brzmiał jak Williams. Zobaczcie "dzieło" derpfakesa:

A co gdyby Harrison Ford zagrał główną rolę w Solo: A Star Wars Story?

Również i na to pytanie odpowiedział derpfakes, który przerobił "Solo: A Star Wars Story" i zamienił twarz Aldena Eldenreicha na facjatę oryginalnego Hana Solo, czyli Harrisona Forda. Efekty są nieco mniej przerażające, niż Dżin o wizerunku Robina Williamsa:

Jak bardzo źle będzie wyglądał Dżin w aktorskim "Aladynie"? O tym przekonamy się już 24 maja 2019 roku, kiedy to film trafi do kin.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.