A co gdyby Iniemamocni byli grani przez rodzinę z „Family Guya”?

Kamil Kacperski
23.04.2018 11:56
A co gdyby Iniemamocni byli grani przez rodzinę z „Family Guya”? Fot. kadr z wideo/ materiały prasowe

Darth Blender przygotował parodię zwiastuna „Iniemamocnych 2”, w której rodzina Parrów zostaje zastąpiona Griffinami z „Family Guya”. Zobaczcie, jak Peter, Lois i dzieciaki prezentują się jako drużyna superherosów.

Użytkownik Youtube'a o ksywie Darth Blender przygotował kolejny mash-up - tym razem połączył Iniemamocnych z najpopularniejszą (po Simpsonach) rodziną w historii seriali animowanych, czyli Griffinami znanymi z „Family Guya”. Autor ma koncie m.in. dwie zabawne parodie nadchodzącego megahitu Marvela, czyli „Avengers: Infinity War”.

Zostawmy jednak na chwilę nadchodzący film Marvel Studios i skupmy się na parodii Iniemamocnych - Peter wciela się w Pana Iniemamocnego, Lois w Panią Iniemamocną, nastoletni Chris i Meg są odpowiednio Maksem i Wioletą (chociaż w chłopaka wciela się również pies Griffinów, Brian), a Stewie odgrywa najmłodszego z Parrów, czyli Jack-Jacka:

Iniemamocni w świecie Family Guya

Parodia jest zaskakująco udana. Warto jeszcze zaznaczyć, że Cleveland Brown zastępuje Mrożona, którego w oryginale odgrywa Samuel L. Jackson. Być może twórcy „Family Guya” zdecydują się na pełnoprawną parodię Iniemamocnych w nadchodzących odcinkach serialu. Nie byłoby to dla nich niczym nowym - w końcu Seth MacFarlane i spółka wzięli już na warsztat „Gwiezdne Wojny”, którym poświęcili aż 3 odcinki specjalne, w których odegrali całą oryginalną trylogię:

Film „Iniemamocni 2” ma mieć premierę w Stanach Zjednoczonych 15 czerwca 2018 roku, natomiast w Polsce dostępny będzie dopiero 13 lipca 2018 roku. Być może data premiery w naszym kraju jeszcze ulegnie zmianie, ale na razie musimy poczekać na decyzje polskiego dystrybutora.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.