Aaron Taylor-Johnson zostanie Kravenem Łowcą. Aktor zagra w solowym filmie o złoczyńcy ze świata Spider-Mana

27.05.2021 10:29
Aaron Taylor-Johnson zostanie Kravenem Łowcą. Aktor zagra w solowym filmie o złoczyńcy ze świata Spider-Mana Fot. Invision/Invision/East News

Aaron Taylor-Johnson został obsadzony w głównej roli w nadchodzącym filmie "Kraven the Hunter" od Sony. Co wiemy o produkcji o złoczyńcy Marvela?

Aaron Taylor-Johnson zagra Kravena Łowcę

Jak podaje Deadline, Aaron Taylor-Johnson został wybrany do roli tytułowej w filmie "Kraven the Hunter". Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że J.C. Chandor wyreżyseruje film o antybohaterze/złoczyńcy ze świata Marvela. 

Polecamy

Kraven to jedna z najbardziej ikonicznych i znanych postaci Marvela. To złoczyńca/antybohater, który na swojej drodze mierzył się z Venomem i Black Pantherem, ale najbardziej znany jest jego konflikt ze Spider-Manem. Film o Łowcy ma zadebiutować w kinach już 13 stycznia 2023 roku.

Producentami filmu są Avi Arad oraz Matt Tolmach, natomiast scenariusz przygotują Art Marcum, Matt Holloway i Richard Wenk. Niestety szczegółów fabuły na razie nie znamy.

Polecamy

Deadline podzielił się również ciekawą historią związaną z obsadzeniem Taylora-Johnsona w tej roli. Producenci filmu pracują obecnie z aktorem przy filmie "Bullet Train" i po obejrzeniu kilku fragmentów z nim w roli głównej byli pod ogromnym wrażeniem.

Taylor-Johnson wciela się w jedną z głównych ról, a jego sceny z Bradem Pittem były niezwykle imponujące, przez co producenci od razu poprosili aktora o skontaktowanie się z J.C. Chandorem. 

Sam proces negocjacji był natomiast bardzo krótki, a Taylor-Johnson oraz Chandor szybko się polubili i stwierdzili, że chcą współpracować.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.