"Ad Astra": W sieci pojawił się pierwszy zwiastun. O czym opowie najnowszy film z Bradem Pittem?

06.06.2019 10:22
Foto: 20th Century Fox/Ferrari Press/East News|undefined Fot. 20th Century Fox/Ferrari Press/East News

"Ad Astra" zadebiutuje na ekranach kin 20 września 2019 roku, tymczasem w sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji. O czym opowie najnowszy film z udziałem Brada Pitta?

Najnowszy obraz Jamesa Graya, zatytułowany "Ad Astra", pojawi się na ekranach polskich kin 20 wrześnie 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy między innymi Brada Pitta, Liv Tyler, Tommy Lee Jonesa i Donalda Sutherlanda. O czym opowie produkcja i jak prezentuje się zwiastun?

"Ad Astra" - zwiastun, o czym będzie film?

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun do filmu "Ad Astra". Obserwujemy w nim głównego bohatera, w którego wciela się Brad Pitt. Jest on astronautą imieniem Roy McBride, który wyrusza na niebezpieczną wyprawę poza granice Układu Słonecznego. Jego celem jest odnalezienie ojca (Tommy Lee Jones), który przed dwudziestoma laty zaginął w trakcie misji. W trakcie swej podróży mężczyzna odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania nasze miejsce we wszechświecie oraz sens istnienia.

Przeczytaj także

"Ad Astra" - premiera, obsada

Film "Ad Astra", łączący w sobie elementy thrillera i science fiction, wejdzie do kin 20 września 2019 roku. W obsadzie znaleźli się między innymi Brad Pitt, Liv Tyler, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland i Ruth Negga.

Zobacz też: Najlepsze filmy o kosmosie i kosmonautach

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.