Adam Driver był prześladowany przez fanów Star Wars przebranych za Kylo Rena

15.11.2019 12:11
Kylo Ren|undefined Fot. kadr z filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy"/Disney

Aktor promuje obecnie filmy "Marriage Story" i "Gwiezdne wojny IX". Z tej okazji udzielił wywiadu na łamach magazynu "Total Film", w którym opowiedział historię o pokręconym spotkaniu z fanami.

Fani "Gwiezdnych wojen" od zarania dziejów są wyjątkowo zażartym i oddanym gronem wielbicieli, co może być błogosławieństwem, ale zarazem i klątwą. Niedawno o tej gorszej stronie sławy opowiedział Adam Driver, który na łamach "Total Film" opowiedział historię o wyjątkowo zawziętych fanach, którzy przebrali się za jego postać, czyli Kylo Rena, a następnie poszukiwali go po całym hotelu.

Gwiezdne wojny IX - Adam Driver prześladowany przez fanów

Niestety pełny wywiad z Driverem będzie dostępny w grudniowym wydaniu magazynu, ale w internecie pojawiła się krótka zajawka, w której możemy przeczytać streszczoną historię. Aktora zapytano o to, czy przyzwyczaił się do bycia gwiazdorem "Gwiezdnych wojen".

Przeczytaj także

Jak czytamy w "Total Film", cała sytuacja ze sławą nieco przeraziła Adama Drivera, który opowiedział o fanach przebranych za Kylo, którzy przeczesywali cały hotel w poszukiwaniach aktora:

Pytali się ludzi w windach, czy mnie gdzieś widzieli. To trochę cię może przerazić.

Aktor oczywiście nie zdradził żadnych informacji na temat fabuły nadchodzącego "Skylwalkera. Odrodzenie". Nieco więcej szczegółów zdradziła natomiast Daisy Ridley, która w wywiadzie z Entertainment Weekly powiedziała, że Epizod IX będzie "najbardziej mroczną i smutną częścią całej sagi, ale znajdziemy w nim także dużo zabawy". 

Cóż, saga dobiegnie końca już 20 grudnia 2019 roku. Właśnie wtedy film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" trafi do kin. Adama Drivera zobaczymy natomiast dwa tygodnie wcześniej we wspomnianym "Marriage Story", gdzie towarzyszyć mu będzie Scarlett Johansson. Produkcja pojawi się 6 grudnia na Netfliksie.

Zobacz także: "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - Kylo Ren na nowych zdjęciach z nadchodzącego filmu

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.