Adam Driver jest klonem Keanu Reevesa. Dowiodła tego aplikacja do zamiany twarzy

Sergiusz Kurczuk
20.12.2017 15:57
Adam Driver jest klonem Keanu Reevesa. Dowiodła tego aplikacja do zamiany twarzy Fot. SPLASH NEWS/Jonathan Hordle/REX/Shutterstock/East News

Widzowie znaleźli kolejne uderzające podobieństwo w Hollywood. Okazuje się, że Adam Driver wygląda jak brat Keanu Reevesa. 

Istnieje teoria, że każdy człowiek na świecie ma swojego sobowtóra. O wiele łatwiej odnaleźć łudząco podobne twarze, jeśli znamy je z wielkiego ekranu. Niejednemu, nawet największemu fanowi kina, zdarzyło się pomylić ze sobą aktorów, którzy przypominają inną gwiazdę Hollywood. Poza tym w Internecie często pojawiają się zdjęcia znanych osób, wyglądających jak inne sławy w młodości. Wystarczy, chociażby podać przykład Kita Haringtona z „Gry o tron” i George'a R.R. Martina albo Sebastiana Stana, który przypomina młodego Marka Hamilla.

Będąc już przy temacie „Gwiezdnych Wojen” i podobnych aktorów warto podzielić się ciekawostką, którą na serwisie Reddit znalazł znany komiksowy twórca Mark Millar. Okazuje się, że odtwórca Kylo Rena - Adam Driver do złudzenia przypomina Keanu Reevesa. Szczególnie od czasu, kiedy obaj aktorzy zapuścili zarost. Jednak na zdjęciu, którym podzielił się ze swoimi fanami Millar, obaj aktorzy nie posiadają brody. Jeden z użytkowników Reddita postanowił udowodnić, że Driver praktycznie jest klonem Reevesa. Użył do tego aplikacji do zamiany twarzy. Oto efekt:

Wystarczy zamienić twarze Adama Drivera i Keannu [pisownia oryginalna] Reevesa i czujesz się zdezorientowany i trochę zagubiony...

Może to kwestia wybranych zdjęć, ale twarze gwiazd są naprawdę do siebie podobne. Może informacja o tym, że Reeves ma sobowtóra, dotrze do hollywoodzkich twórców i to Driver wcieli się w Neo w nowej wersji „Matriksa”

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.