Adam Driver nie chce nic wiedzieć na temat IX epizodu „Star Wars”

Natalia Hluzow
07.12.2017 14:35
Adam Driver nie chce nic wiedzieć na temat IX epizodu „Star Wars” Fot. kadr z wideo

Aktor wcielający się w mrocznego Kylo Rena nie chce wiedzieć, jak potoczą się losy jego postaci po „Ostatnich Jedi” ani jak wyobrażają je sobie fani.

Ostatnie tygodnie dla obsady „Gwiezdnych wojen” to czas wypełniony po brzegi obowiązkami związanymi z promocją filmu „Ostatni Jedi”, a co za tym idzie – również pełen niebezpieczeństw, że przypadkiem zdradzi się ważną informację na temat fabuły. Adam Driver już raz popisał się swoją wątpliwą dyskrecją, dlatego teraz nie chce powiedzieć za dużo.

Zapytany w wywiadzie dla Screen Rant o najciekawsze fanowskie teorie na temat Kylo Rena, odpowiedział, że żadnej nie zna, już na pewno nie przeczytał takiej, która zapadłaby mu w pamięć. Kiedy prowadzący próbował dać mu jakiś przykład, szybko zareagował:

Nie opowiadaj mi o nich, bo tak naprawdę jak mi powiesz, to ja od razu odpowiem tak albo nie i wszystko zepsuję.

Driver został też zapytany o to, jak chciałby, by potoczyły się losy Kylo Rena w IX epizodzie. W przeciwieństwie do Daisy Ridley, która już dziś wypowiada się o zakończeniu przygody Rey, Driver nie chciał rozmawiać na ten temat. Odpowiedział – równie enigmatycznie, co na poprzednie pytanie – że nie ma zdania na ten temat. Po czym dodał:

Nauczyłem się, że robiąc seriale telewizyjne  czy cokolwiek innego, co jest podzielone na części czy trwa przez jakieś czas, najlepiej jest nie mieć pojęcia. I wtedy zawsze jestem w pewien sposób miło zaskoczony. Dla mnie to jedna z najfajniejszych części tej pracy… Mam jakieś ogólne pojęcie, ale (…) nawet w tym ogólnym pojęciu jestem otwarty na to, by zostać zaskoczonym. To dla mnie większa zabawa, kiedy nie wiem, co będzie dalej.

To bardzo ciekawa postawa. I choć może ona drażnić fanów, którzy przez to niewiele dowiadują się z wywiadu, powinna ich tak naprawdę cieszyć, że dzięki temu nie dowiadują się zbyt wiele. Cały wywiad z aktorem możecie zobaczyć na oficjalnym kanale Screen Rant:

Adama Drivera w roli mrocznego Kylo Rena zobaczymy już niebawem w VIII epizodzie „Star Wars”. Premiera „Ostatnich Jedi” odbędzie 14 grudnia 2017 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.