Adam Driver nie miał problemu, żeby pokazać klatę w „Ostatnich Jedi”, bo wiedział, że wygląda dobrze

Sergiusz Kurczuk
04.01.2018 16:09
Adam Driver nie miał problemu, żeby pokazać klatę w „Ostatnich Jedi”, bo wiedział, że wygląda dobrze Fot. kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Klata Kylo Rena przejdzie do historii kinematografii. Rian Johnson postanowił skomentować sławetną scenę z VIII epizodu „Star Wars”. 

Kylo Ren w filmie „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” zaprezentował się z nowej strony. I nie chodzi jedynie o duchową przemianę bohatera, ale o odważną scenę, w której Adam Driver nie bał się pokazać swoich nagich piersi. Moment, w którym Kylo zostaje przyłapany przez Rey (Daisy Ridley) bez koszulki, stał się już mem. Na Twitterze i Instagramie króluje hasztag Kylo Ren Challenge, pod którym fani „Star Wars” wrzucają własną interpretację sceny z filmu.

Reżyser filmu, Rian Johnson tłumaczył już w jednym z wywiadów, dlaczego postanowił użyć takiego zabiegu. Jednak w rozmowie z magazynem People zdradził, jak aktor przygotowywał się do nietypowej sceny. 

Kylo Ren Fot. foto: kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Chodzi o te sceny połaczenia za pomocą Mocy. Słowem kluczowym jest intymność. Ideą było po prostu pokręcenie jej. Pomysł był taki: co jest bardziej niekomfortowego podczas rozmowy twarzą w twarz z osobą, z którą nie chcesz rozmawiać od bycia półnagim podczas tej konwersacji? Był to więc kolejny sposób na obdarcie Kylo, dosłownie i w przenośni jeszcze bardziej i sprawienie, żeby sens rozmowy stał się jeszcze bardziej intymny. 

Adam wyglądał tak cholernie dobrze, bo mocno trenował przez ostatnie 6 miesięcy podczas tych wszystkich scen walki. Stwierdziłem: „Eee. Wygląda bardzo dobrze. Powinniśmy go tam umieścić [bez koszulki]. Jest świetny. Wiedział, że wygląda dobrze. 

O tym, że Driver i Ridley ostro trenowali, pisaliśmy w artykule, w którym widzimy nagranie zza kulis filmu. Czy Kylo Renowi uda się wzbudzić w widzach kolejnego epizodu strach? Trudno powiedzieć. Przekonamy się pod koniec grudnia 2019 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.