Adam Driver parodiuje Kylo Rena w skeczu z Saturday Night Live

27.01.2020 10:41
Kylo Ren|undefined Fot. kadr z "Undercover Boss: Where Are They Now - SNL"

Pięć lat temu Driver w ramach promocji "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy" wystąpił w "SNL", gdzie sparodiował Kylo Rena w programie "Undercover Boss". Teraz powrócił do roli.

Był już technik Matt, przyszedł czas na stażystę Randy'ego. Adam Driver znów był gospodarzem programu "Saturday Night Live" i znowu postanowił wrócić do roli Kylo Rena z "Undercover Boss". Nowy skecz nie był niestety lepszy od pierwowzoru, ale trzeba przyznać, że ekipa odpowiedzialna za stworzenie scenografii wykonała świetną pracę.

Adam Driver w parodii Kylo Rena

Oprócz tego Adam Driver mówiący "ok boomer" niezależnie od kontekstu to po prostu memiczne złoto. Niestety całość jak zwykle kończy się tragicznie, gdy jedna z pracownic chce zostać pilotką, ale przyznaje, że jej idolem jest Luke Skywalker. Zobaczcie Kylo Rena w parodii "Gwiezdnych wojen" i "Undercover Boss":

Przeczytaj także

Dla przypomnienia - oto oryginalny odcinek z Adamem Driverem w roli Kylo Rena, uczącym się, jak być lepszym szefem dla Najwyższego Porządku:

Adam Driver po raz kolejny w karierze jest nominowany do Oscarów - tym razem za najlepszą rolę pierwszoplanową w "Historii małżeńskiej" Netfliksa, w którym gra naprzeciwko Scarlett Johansson. Aktor niestety ma mocną konkurencję w postaci Joaquina Phoenixa. Kto zdobędzie Oscara? Tego dowiemy się 9 lutego 2020 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.