Adam Driver przyznał, że zabrał wiele pamiątek z planu IX epizodu "Gwiezdnych wojen"

20.11.2019 13:51
Foto: materialy prasowe © 2017 Lucasfilm Ltd.|undefined Fot. materialy prasowe © 2017 Lucasfilm Ltd.

Aktorzy często zabierają rozmaite rekwizyty z planu zdjęciowego. Adam Driver przyznał, że plan IX "Gwiezdnych wojen" opuścił z całym zastępem pamiątek.

Aktorzy uwielbiają pamiątki, dlatego też często zabierają rozmaite drobiazgi z planów zdjęciowych. Przykładowo, Chris Hemsworth może pochwalić się doprawdy pokaźną kolekcją młotów, które służyły mu na planie filmów Marvela. Nie inaczej jest w przypadku Adama Drivera.

Adam Driver przyznał, że zabrał wiele pamiątek z planu XI epizodu "Gwiezdnych wojen"

Odtwórca roli Kylo Rena przyznał ostatnio w wywiadzie, że z planu filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zabrał naprawdę mnóstwo rzeczy. Będąc gościem programu "The Late Show with Stephen Colbert" Adam Driver opowiedział o tym, jakie uczucie towarzyszyło mu, gdy po raz ostatni odłożył swój miecz świetlny, żegnając się z rolą. Aktor przyznał wówczas, że zachował swój miecz (i całą masę innych rzeczy).

To było świetne. Poza tym, zachowałem go. Powiesiłem go. Co prawda w pudełku, ale wisi. Ostatnim razem zabrałem naprawdę mnóstwo rzeczy. Mam nawet cały kostium. Ale musiałem o to poprosić, bo inaczej by mnie ścigali.

Przeczytaj także

Ostatnie zdanie wypowiedzi Drivera może brzmieć jak żart, ale nim nie jest. Powszechnie wiadomo, że wytwórnie filmowe walczą z plagą zabierania artefaktów przez członków obsady. Najbardziej słynie z tego HBO, które nie pozwoliło Emilii Clarke zachować legendarnej peruki Daenerys Targaryen, a Nicolajowi Coster-Waldau odmówiono przyjemności zabrania złotej dłoni Jaima Lannistera.

Przeczytaj także

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" wejdzie do polskich kin już 19 grudnia 2019 roku. Będzie to wielki finał trzeciej trylogii, w którym poznamy zwieńczenie losów Rey, Kylo i reszty bohaterów.

Zobacz też: "Gwiezdne Wojny" - seria zostanie zawieszona po premierze IX epizodu  

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.