Adam Driver wyjaśnił, do kogo odnosi się tytuł VII epizodu „Star Wars”

Natalia Hluzow
01.12.2017 14:43
Adam Driver wyjaśnił, do kogo odnosi się tytuł VII epizodu „Star Wars” Fot. kadr z wideo

Aktor wcielający się w postać Kylo Rena w ostatnim wywiadzie opowiadał o tym, w kim tak naprawdę przebudziła się moc. 

Obsada nowej trylogii „Star Wars” w związku z nadchodzącą premierą filmu „Ostatni Jedi” jest obecnie rozchwytywana przez media. Dzięki temu z licznych nowych wywiadów dowiadujemy się wielu interesujących rzeczy na temat sagi, jak na przykład tego, że Luke Skywalker miał być niewidomy czy tego, że Daisy Ridley nie chce już grać w „Star Wars”.

Tym razem rewelacji na temat „Gwiezdnych wojen” dostarczył Adam Driver, wcielający się w postać Kylo Rena. W ostatnim wywiadzie dla Empire podkreślił, że przebudzenie mocy zawarte w tytule VII epizodu „Star Wars” dotyczy nie tylko Rey, ale i Kylo Rena. Jak wyjaśnił:

Poznajemy Dartha Vadera jako postać, która jest już w pełni zdeklarowana. Byłem zaciekawiony zaczynając z kimś, kto jest mniej spójny, kto zaczyna w miejscu, w którym pełny jest niewiary w siebie. Tytuł „Przebudzenie mocy” nie odnosił się tylko do Jasnej Strony, lecz do Ciemnej Strony tak samo.

Choć Kylo Ren był kreowany na czarny charakter VII epizodu „Star Wars” i faktycznie pozwolił się znienawidzić widzom, kiedy zabił Hana Solo, jego charakter nigdy nie był do końca oczywisty. Po obejrzeniu licznych trailerów, zapowiedzi i materiałów z planu „Ostatnich Jedi” fani twierdzą nawet, że Kylo i Rey zamienią się miejscami i to bohaterka grana przez Daisy Ridley przejdzie na Ciemną Stronę Mocy, a Kylo Ren odkupi swoje winy. Czy faktycznie taki scenariusz ma szanse się ziścić? Przekonamy się już 14 grudnia 2017 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.