Aktorka z "To: Rozdział 2" jest śmiertelnie przerażona horrorem

13.08.2019 15:05
kadr z filmu To: Rozdział 2|undefined Fot. kadr z filmu To: Rozdział 2

Do kin wielkimi krokami zbliża się druga część adaptacji powieści "To" Stephena Kinga. Jedna z aktorek grających w filmie, jest przerażona myślą o seansie.

Pierwsza część adaptacji książki Stephena Kinga pod tytułem "To" okazała się wielkim sukcesem. Fani horrorów z całego świata czekają, żeby zobaczyć konkluzję konfrontacji Klubu Frajerów z upiornym klaunem Pennywisem. Pierwsza część filmu nie tylko przeraziła widownię, ale również młodych aktorów, którzy zagrali główną rolę. Gwiazdy filmu "To" wyznały, że Bill Skarsgård w charakteryzacji Tańczącego Klauna autentycznie wzbudzał w nich niepohamowany strach. Okazuje się, że druga część filmu Andy'ego Muschiettiego jest jeszcze straszniejsza, bo horror przeraził o wiele starszą aktorkę.

"To: Rozdział 2" - aktorka boi się filmu

W pierwszym zwiastunie nadchodzącego horroru zaprezentowano dorosłą wersję Beverly Marsh (Jessica Chastain), która po 27 latach powraca do Derry w stanie Maine, by raz na zawsze ukrócić krwawe praktyki Pennywise'a. Zapowiedź pokazuje fragment sceny, w której Bev odwiedza swoje rodzinne mieszkanie, obecnie zajęte przez starszą kobietę. Początkowo miła rozmowa szybko staje się prawdziwym koszmarem.

Joan Gregson, która wcieliła się w staruszkę, rozmawiała o swojej roli z portalem Cinemablend. Aktorka zdradziła, że na myśl o seansie "To: Rozdział 2" jest podekscytowana i zarazem bardzo przestraszona.

To mój pierwszy horror i spędziłam wspaniały czas na planie. Bardzo miło wspominam pracę z Andym i Jessicą. Naprawdę czakam na ten film i  już jestem śmiertelnie przerażona, bo wiem, że wydarzy się tam wiele rzeczy, których się boję. Jedna z moich córek odmówiła oglądania tego filmu. Boję się, że dostanę zawału podczas seansu.

Słowa Gregson nie powinny dziwić osób, które widziały zwiastuny "To: Rozdział 2". Już pierwszy trailer potrafi wywołać gęsią skórkę. Szczególnie fragment, w którym staruszka zaczyna wykonywać dziwne ruchy.

Przeczytaj także

"To: Rozdział 2" - kiedy premiera?

Akcja drugiej części rozgrywa się 27 lat później. Głowni bohaterowie dorośli i postanowili powrócić do rodzinnego miasteczka, żeby pozbyć się koszmaru z ich dzieciństwa na dobre. Nic więc dziwnego, że Pennywise będzie musiał wysilić się o wiele bardziej, bo przerażanie dorosłych to zupełnie inna bajka, niż straszenie dzieci. "To: Rozdział 2" trafi do polskich kin 6 września 2019 roku. W głównych bohaterów wcielili się James McAvoy, Jessica Chastain, Jay Ryan, Bill Hader, Isaiah Mustafa, James Ransone i Andy Bean. W obsadzie nie zabraknie jednak dziecięcych aktorów, znanych z pierwszej części - Jaedena Lieberhera, Sophię Lillis, Jeremy'ego Raya Taylora, Finna Wolfharda, Chosena Jacobsa, Jacka Dylana Grazera oraz Wyatta Oleffa. W roli Pennywise'a wystąpi oczywiście niezastąpiony Bill Skarsgård.

Przeczytaj także

Zobacz też: "To: Rozdział 2" - twórcy horroru o "manipulacjach i perwersjach" Pennywise'a

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.