Aktorka z serialu „Stranger Things” stworzyła własną kolekcję butów Converse

15.07.2019 11:48
Stranger things converse|undefined Fot. . kadr z serialu Netflix "Stranger Things"

Fani marki Converse i "Stranger Things" będą zachwyceni informacją, że do sprzedaży trafiła kolekcja butów stworzona przez jedną z gwiazd serialu Netflix.

Ci, którzy uwielbiają "Stranger Things" z pewnością ucieszą się z informacji, że od niedawna na stronie oficjalnej stronie Converse dostępne są trampki stworzone przez młodziutką aktorkę z serialu. Mimo że 15-latka już od 2017 roku współpracuje z marką, teraz przyszła kolej na to, żeby dziewczyna zaprojektowała własne buty.

Millie Bobby Brown stworzyła własną kolekcję butów Converse

Okazuje się, że serialowa Jedenastka jest wielką fanką wielorybów i wszystkiego, co związane z oceanem. Dziewczyna postanowiła połączyć to z miłością do trampek i tak oto powstała kolekcja "Millie By You". Dostępne są buty przed i za kostkę. Dodatkowo klienci mogą personalizować obuwie i ozdabiać je wedle własnych upodobań.

Przeczytaj także

Dziewczyna chciała tym również podkreślić swoje zamiłowanie do mody DIY. Ceny butów rozpoczynały się od 85 dolarów i do 11 lipca kolekcja była dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych. Trampki wyprzedały się w błyskawicznym tempie i kolekcja jest na razie niedostępna. Niewykluczone jednak, że buty zaprojektowane przez Millie Bobby Brown trafią do sprzedaży na terenie Europy. Podejrzewamy, że to po prostu kwestia czasu.

Co sądzicie o trampkach zaprojektowanych przez Millie Bobby Brown?

Zobacz także: Bracia Duffer zdradzają, co czeka widzów w 4. sezonie "Stranger Things"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.