Aktorski debiut Jamesa Hetfielda. Film o Tedzie Bundym z premierą w styczniu 2019

Aleksandra Degórska
09.01.2019 13:34
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie zdjęcia Jamesa Hetfielda z planu filmowego produkcji "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile".

26 stycznia 2019 roku na imprezie Sundance, festiwalu filmów niezależnych w USA, odbędzie się premiera "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile", w którym zagra James Hetfield. Będzie to debiut aktorski muzyka Metalliki. Film opowiada historię seryjnego zabójcy, w którego wcieli się Zac Efron. Ted Bundy w latach 70. zabił łącznie ponad 100 kobiet, wabił swoje ofiary dzięki miłej aparycji. Jak stwierdziła psycholog badająca w więzieniu zdrowie psychiczne Bundiego, cierpiał on na zaburzenia afektywne dwubiegunowe i swych zbrodni dopuszczał się w fazie depresji. W 1989 roku wykonano na nim wyrok śmierci poprzez egzekucję na krześle elektrycznym.

Aktorski debiut Jamesa Hetfielda w filmie o seryjnym mordercy

James Hetfield gra w filmie policjanta oficera Boba Haywarda, który jako pierwszy zatrzymał Teda Bundy'ego za posiadanie narzędzi służących do włamywania się do mieszkań. Zobaczcie, jak James Hetfield prezentuje się w swojej roli:

hetfield film

Reżyserem filmu jest Joe Berlinger, który pełnił funkcję współreżysera dokumentu "Some Kind of Monster" dotyczącego kulisów powstania albumu "St. Anger". Berlinger napisał nawet książkę "Metallica: This Monster Lives" o jego przeżyciach z zespołem. Zatem chyba nikogo nie dziwi, że postanowił zaprosić Jamesa Hetfielda do swojego najnowszego filmu, zresztą w jednym z wywiadów twórca wyznał:

Spędziłem setki godzin za kulisami z Jamesem i resztą chłopaków, doświadczyłem jego charyzmy oraz mocnej osobowości z bliska. To było całkiem naturalne, żeby wykorzystać jego wrodzony magnetyzm do roli dramatycznej, więc kiedy zgodził się na angaż do mojego filmu byłem zachwycony tą informacją. 

Metallica zagra w Polsce w 2019

Kiedy James Hetfield znalazł czas na przygodę z kinem? Metallica jest ostatnio mocno zajęta koncertowaniem i już zapowiedziała europejską trasę, która wystartuje w maju 2019. Metallica zagra w Polsce 21 sierpnia 2019 roku w Warszawie na PGE Narodowym. Jako support zagrają Ghost i Bokassa.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.