TOP 10: Aktorzy, którzy się nie starzeją

Natalia Hluzow
30.05.2018
Aktualizacja: 22.01.2020 12:57
Brad Pitt, Robert Downey Jr., Tom Cruise|undefined Fot. Stephen Lovekin/REX/Shutterstock/EAST NEWS; John Salangsang/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Steven Ferdman/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Któż z nas nie chciałby być wiecznie piękny i młody? Niestety, dar młodego wyglądu mimo upływających lat dany jest tylko nielicznym. Jacy aktorzy zdają się w ogóle nie starzeć? Przed Wami 10 wiecznie młodych gwiazd kina. 

Niektórzy z nich debiutowali jeszcze w latach 80., kiedy dzisiejszych trzydziestolatków nie było jeszcze na świecie. A mimo to wyglądają dziś tak, jakby sami wciąż mieli po 30 lat. Aktorzy tacy, jak Tom Cruise, Brad Pitt czy Robert Downey Jr. zaskakują swoim młodym wyglądem, mimo, że każdy z nich przekroczył już pięćdziesiątkę (!). Niektórzy powiedzą, że to za sprawą medykamentów i kosmetyków, na jakie mogą pozwolić sobie gwiazdy Hollywood, braku przyziemnych stresów czy specjalistów od makijażu i stylizacji. Być może. Jednak bez odpowiednich genów nie pomogłyby nawet najlepsze preparaty. Którzy wśród hollywoodzkich gwiazdorów w ogóle się nie starzeją? 

TOP 10: Wiecznie młodzi aktorzy

Czy to możliwe, że Jared Leto, grając 18 lat temu w „Requiem dla snu”, wyglądał niemal tak samo jak dziś? I że Paul Rudd nie zmienił się od czasu, gdy pojawił się w „Przyjaciołach” na początku XXI wieku? Możecie to sprawdzić w poniższej galerii zdjęć wiecznie młodych aktorów.

Jeśli spodobała Wam się powyższa galeria, możecie też sprawdzić, jak zaczynali karierę najsłynniejsi aktorzy młodego pokolenia.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.