Gwiazda filmu o Marilyn Monroe Ana de Armas boi się, że jej nagie zdjęcia będą krążyły po sieci

27.09.2022 13:34
Gwiazda filmu o Marilyn Monroe Ana de Armas boi się, że jej nagie zdjęcia będą krążyły po sieci Fot. materiały prasowe/Netflix

Ana de Armas wcieli się w ikonę popkultury w nadchodzącym filmie "Blondynka". Aktorka jest jednak przerażona tym, co może się wydarzyć po premierze produkcji. 

Ana de Armas boi się, że jej nagie zdjęcia będą krążyły po sieci

Niebawem będziemy mogli zgłębić losy Normy Jeane, znanej szerzej jako Marilyn Monre, które doprowadziły w końcu do śmierci jednej z największych gwiazd w historii kinematografii. Mowa oczywiście o filmie "Blondynka" w reżyserii Andrew Dominika, w którym tytułową rolę zagra Ana de Armas.

Polecamy

Niedawno Variety przeprowadziło sporej długości wywiad/profil z główną bohaterką "Blondynki", w której poruszono wiele tematów dotyczących kariery i przeżyć Any de Armas. Ta przyznała, że po premierze "Na noże", nowego Bonda, "The Gray Mana", a także związek z Benem Affleckiem, jej życie się dość mocno i wiele się nauczyła - między innymi tego, że nie lubi być w świetle reflektorów.

Sama odniosła się również do tego, że już niedługo każda osoba z dostępem do Netflixa będzie mogła zobaczyć jej nagie ciało w "Blondynce":

Wiem, co rozejdzie się po sieci wirusowo i jest to obrzydliwe. Denerwuje mnie samo myślenie o tym. Nie mogę tego kontrolować. Nie mogę skontrolować tego, co zrobią z tym ludzie i jak to wyciągną z kontekstu. Nie sprawiło to, że nie chciałam przyjąć roli - po prostu robi mi się niedobrze, jak pomyślę o tym, co zrobią z tym ludzie.

Oprócz de Armas w rolach głównych wystąpili Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel i Julianne Nicholson, a w pozostałych rolach pojawią się m.in. Scoot McNairy, Lucy DeVito, Chris Lemmon, Dan Butler, Catherine Dent oraz Sara Paxton. "Blondynka" trafi na Netflix już 28 września 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.