Andrew Garfield jest otwarty na powrót do roli Spider-Mana, ale postawił kilka warunków

10.01.2022 14:21
Andrew Garfield jest otwarty na powrót do roli Spider-Mana, ale postawił kilka warunków Fot. Everett Collection / Everett Collection/EAST NEWS

Niedawno w kinach pojawił się film "Spider-Man: No Way Home", który spowodował, że fani zaczęli się domagać powrotu aktorów do swoich ikonicznych ról. Największą presję wywarto na twórcach "The Amazing Spider-Mana". 

Spider-Man - Andrew Garfield jest chętny na powrót do roli

Andrew Garfield wyjaśnił niedawno, że wróciłby do roli Spider-Mana, ale wymagałoby to pewnych przygotowań i spełnienia niektórych warunków.

Polecamy

Seria "The Amazing Spider-Man" z Andrew Garfieldem w roli głównej nie jest uznawana za wybitną. Chociaż pierwsza odsłona zarobiła godziwe pieniądze w kasach z biletami, to druga została kompletnie zmiażdżona przez krytyków i nie spełniła oczekiwań komercyjnych. W planach były jeszcze kolejne filmy związane z marką, które miały doprowadzić do pojedynku Spider-Mana z Sinister Six i Venomem, ale tych nie zrealizowano.

Wszystko dlatego, że Sony dość szybko postanowiło się podzielić prawami do postaci z Disneyem i Marvel Studios. Przyszłość serii "The Amazing Spider-Man" została pogrzebana, a Garfielda szybko zastąpił młodzieniec o imieniu Tom Holland.

Polecamy

Niedawno Andrew Garfield powrócił jednak do swojej roli w filmie "Spider-Man: No Way Home", a jego występ został przyjęty absolutnie pozytywnie przez fanów. To spowodowało, że naprawdę sporo osób zaczęło prosić Sony o to, by Garfield dostał jeszcze jedną szansę w solowej produkcji o Pajączku. Na sam temat wypowiedział się w końcu i aktor, który w rozmowie z Variety wyjaśnił swój pogląd na sprawę: 

Tak, oczywiście jestem zainteresowany czymś, co byłoby dobre. Peter i Spider-Man to postaci, które są dobre, służą innym i poświęcają się dla ludzkości. To dzieciak z klasy średniej z Queens, który wie, czym jest walka o kolejny dzień. Na pewno spróbowałbym przyjąć etyczność Petera Parkera, jeśli miałbym oczywiście okazję wrócić do tej opowieści. Musiałbym się upewnić, że jestem pewny siebie i wiem, co robię.

W "Spider-Manie: No Way Home" wystąpili m.in. Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Tony Revolori, Martin Starr, J.B. Smoove, Marisa Tomei, Jon Favreau, Benedict Wong, Benedict Cumberbatch, Alfred Molina, Jamie Foxx i  Willem Dafoe. Film zadebiutował 17 grudnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.