Andrzej Grabowski też zrezygnował z „Pitbulla”

Robert Skowronski
23.02.2017 12:49
Andrzej Grabowski też zrezygnował z „Pitbulla” Fot. materiały prasowe

Kolejny aktor zapowiedział swoje rozstanie z „Pitbullem”. Wygląda na to, że w kolejnej odsłonie serii wystąpi w końcu sama Doda.

Informowaliśmy już, że w następnej części cyklu nie pojawią się Tomasz Oświeciński oraz Piotr Stramowski, czyli twarze „Nowych porządków” i „Niebezpiecznych kobiet”. Do grona aktorów, którzy chcą współpracować wyłącznie z Patrykiem Vegą dołączył filmowy Gebels, czyli Andrzej Grabowski:

Nie zamierzam brać udziału w nowym „Pitbullu”. Nie chcę się z tego tłumaczyć w żaden sposób. Po prostu nie i już.

Podobną decyzję podjęła Maja Ostaszewska:

Dla mnie „Pitbull” to Patryk Vega. Jeśli jego nie będzie, to nie będzie „Pitbulla”. I ja wtedy też nie wystąpię.

A jak już dowiedzieliśmy się jakiś czas temu Patryk Vega nie będzie reżyserem kolejnej części. Stanowisko po nim objął Władysław Pasikowski. Przyczyną takiego obrotu spraw było to, że dotychczasowy twórca serii nie doszedł do porozumienia z producentem. Pojawiły się różnice artystyczne, z których nie udało się wypracować kompromisu.

Ostatnim projektem Patryka Vegi pozostaje „Czerwony punkt” z Ewanem McGregorem. Jednak reżyser już zapowiedział swój kolejny pełnometrażowy film fabularny. Będzie to „Botoks” mający stanowić potężne uderzenie w służbę zdrowia z punktu widzenie czterech lekarek. Obraz powstaje na podstawie miesięcy rozmów przeprowadzonych przez reżysera z kobietami pracującymi w służbie zdrowia. Pewnym jest, że w obsadzie znajdzie się Tomasz Oświeciński:

Film ma mieć premierę 29 września 2017 roku. Nie jest to jedyny projekt Patryka Vegi. O innych swoich pomysłach reżyser opowiedział w rozmowie z Telemagazynem:

W tej chwili przygotowuję cztery filmy oraz trzy seriale i wspólnym mianownikiem wszystkich tych produkcji będzie dokumentacja, czyli to, co wychodzi mi najlepiej. To będą historie blisko życia, ultra realistyczne, oparte na dokumentacji i zasysaniu autentycznych rzeczy z rzeczywistości oraz prawdziwych dialogów z życia. Myślę, że widzowie w każdej z tych produkcji bez problemu rozpoznają mój charakter pisma.

Już po „Botoksie” kolejny obraz Vegi ma trafić do kin 23 lutego 2018 roku. Będzie to film policyjny odsłaniający operację pod przykryciem Centralnego Biura Śledczego i pokazujący, w jaki sposób polska policja działa w skali Europy i współpracuje z policjami z innych krajów w walce z międzynarodową przestępczością.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.