Andy Serkis oficjalnie w obsadzie "Batmana". W kogo się wcieli?

14.11.2019 09:06
Foto: JRP / WENN/agefotostock/East News|undefined Fot. JRP / WENN/agestock/East News

Andy Serkis oficjalnie dołączył do obsady nowego "Batmana". Wiemy kogo zagra.

Nie tak dawno informowaliśmy was o potencjalnym angażu Andy'ego Serkisa i Colina Farrella do najnowszej wersji "Batmana". Choć w przypadku drugiego z panów nic nie zostało jeszcze przesądzone, Andy Serkis oficjalne dołączył do obsady.

Andy Serkis oficjalnie w obsadzie "Batmana"

O angażu Serkisa poinformował, za pośrednictwem mediów społecznościowych, reżyser filmu Matt Reeves. Aktor wcieli się w wiernego lokaja i najbliższego przyjaciela tytułowego bohatera - Alfreda Pennywortha.

Przeczytaj także

Postać Alfreda zadebiutowała na kartach komiksu w 1943 roku i na przestrzeni lat wcieliło się w niego wielu znanych aktorów, w tym Jeremy Irons, Michael Caine i Michael Gough.

Przeczytaj także

Kino superbohaterkie to nie nowość dla Andy'ego Serkisa. Brytyjczyk wystąpił w dwóch filmach MCU - "Avengers: Czas Ultrona" i "Czarnej Panterze", a już wkrótce wyreżyseruje sequel "Venoma".

Przeczytaj także

"Batman" - kiedy premiera?

W "Batmanie" Matta Reevesa zobaczymy Roberta Pattinsona. U jego boku wystąpią między innymi Zoë Kravitz jako Catwoman i Paul Dano jako Riddler. Film wejdzie na ekrany kin 25 czerwca 2021 roku.

Zobacz też: Batman jest toksyczny i rujnuje DC? Tak twierdzi komiksowy twórca

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.