Czy wiesz, że: Anna Kendrick zapomniała, że zagrała w "Zmierzchu"

Kamil Kacperski
30.11.2018 14:04
Anna Kendrick Zmierzch|undefined Fot. kadr z filmu

Aktorka podzieliła się ostatnio na Twitterze ciekawym postem, w którym przypomniała sobie, że zagrała lata temu w filmie "Zmierzch". O czym aktorka mogła jeszcze zapomnieć?

W połowie listopada 2018 roku przygotowaliśmy dla Was pierwszy tekst z nowej serii "Czy wiesz, że", w którym będziemy się z Wami dzielili najbardziej absurdalnymi i abstrakcyjnymi ciekawostkami, które odnajdziemy w czeluściach internetu. Pierwsza część cyklu opowiadała o postaci Ramiego Maleka w sadze "Zmierzch". Tym razem również tematem głównym jest "Zmierzch", ale w nieco innym kontekście.

Mianowicie 26 listopada 2018 roku aktorka Anna Kendrick podzieliła się tweetem o następującej treści:

O ku*wa. Przypomniałam sobie, że zagrałam w "Zmierzchu".

Anna Kendrick zapomniała, że grała w Zmierzchu

Jeżeli również nie pamiętaliście, że gwiazda "Pitch Perfect", to małe przypomnienie. Kendrick zagrała Jessikę Stanley, jedną z najlepszych przyjaciółek głównej bohaterki, Belli (Kristen Stewart). Kobieta wystąpiła w "Zmierzchu", "Księżycu w nowiu", "Zaćmieniu" oraz w "Przed świtem, częścią 1". W drugim epizodzie "Przed świtem" pojawiła się jedynie w napisach końcowych. Oto przykład jej występu:

Obecnie aktorka pracuje nad kontynuacją animacji "Trolls", w którym wystąpiła wraz z Justinem Timberlake'em. Produkcja trafi do kin w 2020 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.