"Annabelle 3": poznaliśmy tytuł i datę premiery. Zobaczcie teaser filmu

Kamil Kacperski
16.03.2019 10:16
Annabelle|undefined Fot. kadr z filmu

Warner Bros. postanowił zaskoczyć swoich fanów i zaprezentował w połowie marca 2019 roku krótki teaser nadchodzącej, 3. części horroru "Annabelle". Jednocześnie twórcy zdradzili tytuł filmu i potwierdzili datę premiery.

Uniwersum horrorów Jamesa Wana? Obecność-verse? Niezależnie od tego, jak chcecie nazywać serię filmów "Obecność" i jej spin-offy, Warner Bros. wciąż powiększa swoje "Horror Cinematic Universe" (w skrócie HCU) - w wakacje 2019 roku otrzymamy bowiem 3. część "Annabelle", która będzie nosić tytuł "Annabelle Comes Home". Informację potwierdzili twórcy filmu. Udostępniono również teaser produkcji.

Annabelle 3 - znamy tytuł filmu

Ten co prawda nie przeraża... długością, trwa bowiem trochę ponad 10 sekund, ale i tak zdradza wystarczająco dużo. Poznajemy bowiem tytuł i datę premiery, a klimat buduje niepokojąca muzyka. Zobaczcie i posłuchajcie sami:

Kilka miesięcy wcześniej poznaliśmy nieco szczegółów dotyczących fabuły produkcji - scenarzysta Gary Dauberman (współpracował z Wanem przy poprzednich filmach z serii "Obecność" i "Annabelle") zdradził wówczas, że tytułowa lalka trafi do rezydencji głównych bohaterów franczyzy, czyli Warrenów. Tam zostanie zamknięta w pokoju z innymi przeklętymi artefaktami. Sądząc, że Annabelle nie będzie tam sprawiała problemów, para udaje się na kolejną "misję", zostawiając w domu swoją córkę pod opieką nastoletniej niańki i jej koleżanki.

Przeczytaj także

Niestety, okaże się, że Warrenowie nie przemyśleli tego dobrze - Annabelle jest w końcu z natury bardzo wredną istotą, więc nie pominie żadnej okazji, żeby sterroryzować kolejne osoby. Tym razem padnie na 10-letnią Judy i jej opiekunki.

Annabelle 3 - data premiery

"Annabelle Comes Home" nastraszy nas już w wakacje, a konkretnie 28 czerwca 2019 roku. Na razie nie znamy oficjalnej polskiej daty premiery, ale raczej nie powinniśmy się spodziewać opóźnień w stosunku do amerykańskiej premiery. W filmie raczej na pewno pojawią się główni bohaterowie "Obecności", czyli Ed (Patrick Wilson) i Lorein (Vera Farmiga). Reżyserem i scenarzystą "Annabelle Comes Home" jest wspomniany Gary Dauberman. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.