Oto zwiastun filmu "Ant-Man i Wasp: Quantumania". Do akcji wkracza Kang Zdobywca [WIDEO]

25.10.2022 14:23
Paul Rudd na premierze Ant-Mana Fot. Marco Provvisionato/IPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

W końcu opublikowano zwiastun nowego filmu Marvela. Jak będzie się prezentować 3. część Ant-Mana?

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Ant-Man i Wasp: Quantumania". Będzie to trzecia część filmu o bohaterze granym przez Paula Rudda. Do akcji wkroczy też jego dorosła córka - Cassie Lang. Zobaczymy również Kanga Zdobywcę. Zobaczcie, jak prezentuje się trailer nowej produkcji Marvela.

Polecamy

"Ant-Man i Wasp: Quantumania". Zobacz zwiastun filmu Marvela [WIDEO]

Z trailera dowiadujemy się, że akcja filmu "Ant-Man i Wasp: Quantumania" będzie się rozgrywać w Qunatum Realm, mikroskopowym świecie, w którym żyje Kang Zdobywca, podróżnik w czasie i wróg Avengersów. W serialu "Loki" pokazano jak złoczyńca został powstrzymany przez siebie samego z innej linii czasowej. W najnowszym zwiastunie Kang Zdobywca pojawia się w stroju z 1963 roku, który został stworzony przez Stana Lee i Jacka Kirby'ego.

W filmie zobaczymy Paula Rudda, Evangeline Lilly, Michaela Douglasa, Jonathana Majorsa, Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton, Randalla Parka oraz Billa Murraya.

Polecamy

"Ant-Man i Wasp: Quantumania". Kiedy premiera w kinach?

Polski tytuł filmu filmu brzmi "Ant-Man i Osa: Kwantomania" i produkcję będziemy mogli zobaczyć w kinach 17 lutego 2023 roku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.