Ant-Man i Wasp walczą z nowym przeciwnikiem w drugim zwiastunie filmu

Sergiusz Kurczuk
02.05.2018 10:16
Giant-Man|undefined Fot. kadr z filmu Ant-Man i Wasp-

Ant-Man i Wasp powracają w nowym zwiastunie. Tym razem przyjrzymy się złoczyńcy znanemu jako Ghost i poznamy zupełnie nowego superbohatera.

„Ant-Man i Wasp to ostatni film Marvel Studios, który zobaczmy w roku 2018. W tym roku ekipa Kevina Feige'a postanowiła zaserwować większość produkcji w pierwszym kwartale. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć „Black Panthera” oraz „Avengers: Infinity War”. Oba filmy odniosły wielki sukces komercyjny. Czy „Ant-Man i Wasp powtórzy tak dobre wyniki? W sieci pojawił się drugi zwiastun produkcji opowiadającej o najmniejszych herosach świata.

„Ant-Man i Wasp” - drugi zwiastun

Do premiery drugiej części „Ant-Mana” został czas i chociaż nie opadły jeszcze emocje po 3. części „Avengers”, Marvel Studios już promuje nadchodzący film. Z tej okazji zaprezentowano nowy plakat i zwiastun produkcji. Co znalazło się w trailerze?

Ponownie zaprezentowano nową superbohaterkę. W Hope van Dyne wciela się znana z serialu „Lost” Evangeline Lily. Nie zabrakło też Paula Rudda jako Scotta Langa, który ponownie prezentuje swoje niedawno nabyte moce. Tym razem Ant-Man naprawdę zmienia się w Giant-Mana i robi to całkowicie swobodnie. Warto zwrócić uwagę na głównego przeciwnika pary herosów - Ghost. Fani od jakiegoś czasu podejrzewali, że przenikająca przez ściany postać jest kobietą. W utalentowaną złodziejkę o niesamowitych umiejętnościach wcieliła się Hannah John-Kamen. Widzimy też Michaela Douglasa w roli Hanka Pyma, Michaela Penię jako Luisa oraz Laurence'a Fishburne'a, który zagrał Billa Forestera. Ostatnia scena potwierdza, że aktor zagrał nie tylko przyjaciela i asystenta Pyma, ale również emerytowanego herosa znanego jako Goliath. 

W sieci ukazał się również nowy plakat, na którym pojawiają się najważniejsi bohaterowie. Widzimy na nim również Michelle Pfeiffer, która wcieliła się w żonę Pyma - Janet van Dyne. W pierwszej części naukowiec zdradził, że jego ukochana - oryginalna Wasp, została uwięziona w subatomowym świecie. 

Ant-Man i Wasp Fot. foto: materiały promocyjne

Czy technologia Pyma i umiejętności Ghost pomogą w odnalezieniu Janet? Dowiemy się już 3 sierpnia 2018 roku, kiedy produkcja trafi do polskich kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.