„Ant-Man and the Wasp” wchodzą na plan filmowy

Sergiusz Kurczuk
02.08.2017 10:27
 „Ant-Man and the Wasp” wchodzą na plan filmowy Fot. Ant-Man/Facebook

Rozpoczęto prace nad sequelem „Ant-Mana”. Marvel Studios oficjalnie ogłosiło, że ruszyły zdjęcia do filmu, zamieszczając w Internecie humorystyczne wideo i publikując nowe logo. „Ant-Man and the Wasp” pojawi się na ekranach kin w połowie 2018 roku. 

Marvel Studios po premierze „Spider-Man: Homecoming” i mimo nadchodzącej produkcji „Thor: Ragnarok”, nie zwalnia tempa! Pierwsza część filmu „Ant-Man” była miłym zaskoczeniem dla wszystkich fanów zarówno komiksów, jak i filmów Marvela. Reżyser Peyton Reed nie poszedł na łatwiznę i stworzył idealny miks kina superbohaterskiego z komedią i filmem akcji. Widzowie z niecierpliwością czekają więc na drugą część, która ma się ukazać dopiero w 2018 roku. Marvel Studios oficjalnie ogłosiło, że zdjęcia do sequela ruszyły pełną parą. Z tej okazji twórcy filmu „Ant-Man and the Wasp” zamieścili w sieci śmieszne wideo, które odnosi się do dwójki głównych bohaterów. 

Widzimy nagranie z planu zdjęciowego. Na pierwszym planie znajduje się krzesło reżyserskie z nowym logo filmu. Po chwili kamera robi najazd na stojące nieopodal biurko z ekranami poglądowymi. Na blacie stoją też miniaturowe krzesła reżyserskie. Na jednym widnieje napis „Ant-Man”, na drugim „The Wasp”. To zabawne wideo wskazuje na to, że reżyser będzie kontynuował humorystyczną konwencję, zaprezentowaną w jedynce. Poza tym to naprawdę fajny pomysł na promocje filmu. Na oficjalnej stronie facebookowej Ant-Mana pojawiło się nowe logo, któremu możemy się dokładniej przyjrzeć.

Twórcy zaprezentowali też nowy opis fabuły nadchodzącej produkcji.

Nowy rozdział w historii bohatera o zadziwiającej umiejętności kurczenia się od Marvel Cinematic Universe: „Ant-Man and the Wasp”. Po wydarzeniach z filmu „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” Scott Lang (Rudd) zmaga się z konsekwencjami swoich wyborów, zarówno jako superbohater, jak i ojciec. Odnalezienie się w życiu codziennym jako Ant-Man, przerywają mu Hope van Dyne (Lilly) i doktor Hank Pym (Douglas) z całkiem nową misją. Scott poraz kolejny musi założyć kostium i nauczyć się walczyć u boku The Wasp. Jako zespół będą odkrywać tajemnice z przeszłości. 

To nie koniec niespodzianek. Premiera została przesunięta z końca, na początek czerwca 2018 roku. W filmie wystąpią ponownie Paul Rudd, Evangeline LillyMichael Douglas i Michael Peña. Do obsady dołączyli również Michelle PfeifferLaurence Fishburne, Hannah John-KamenRandall Park. Zapowiada się naprawdę świetnie. Miejmy nadzieję, że sequel dorówna oryginałowi. Oczekiwanie na premierę filmu umili Wam nasz Quiz!

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.