"Antebellum": pierwszy zwiastun i plakat horroru od producentów "Uciekaj!" i "To my"

22.11.2019 14:31
Foto: kadr ze zwiastuna filmu Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Antebellum"/ Lionsgate

"Antebellum" to najnowsze dzieło producentów "Uciekaj!" i "To my". Film doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna.

"Uciekaj!" i "To my" uznawane są za jedne z najlepszych i najbardziej ambitnych horrorów ostatnich lat. Nic zatem dziwnego, że zapowiedź najnowszego filmu od ich producenta stanowi nie lada wydarzenie. Jak prezentuje się zwiastun "Antebellum"?

"Antebellum" - zwiastun 

Zwiastun filmu "Antebellum" prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

"Antebellum" - fabuła

"Antebellum" to film ze styku horroru i thrillera, w którym przyjdzie nam śledzić losy 33-letniej pisarki Veroniki Henley. Kobieta znajdzie się w pułapce - zostanie uwięziona w tajemniczej rzeczywistości. Aby się z niej wydostać, będzie musiała rozwikłać przerażającą tajemnicę tego miejsca. Inaczej pozostanie w nim na zawsze.

Foto: materiały prasowe Lionsgate Fot. Foto: materiały prasowe Lionsgate

W filmie wystąpią: Janelle Monae w roli głównej oraz Kiersey Clemons, Gabourey Sidibe, Jena Malone, Eric Lange, Jack Huston, Tongayi Chirisa, Marque Richardson, Rob Aramayo i Lily Cowles.

Przeczytaj także

"Antebellum" - kiedy premiera?

Producentami filmu są, pracujący wcześniej przy "Uciekaj!" i "To my", Raymond Mansfield i Sean McKittrick. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Gerard Bush i Christopher Renz. "Antebellum" wejdzie na ekrany kin w 2020 roku. Dokładna data premiery nie jest obecnie znana.

Zobacz też: Jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku? 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.