Anthony Hopkins jako diaboliczny złoczyńca w zwiastunie thrillera "Wirtuoz. Pojedynek zabójców"

25.03.2021 09:19
Anthony Hopkins Fot. Rex Features/East News

Do sieci trafił pierwszy zwiastun thrillera "Wirtuoz. Pojedynek zabójców" z Anthonym Hopkinsem, Ansonem Mountem i Abbie Cornish w rolach głównych. O czym będzie produkcja?

Chociaż Anthony Hopkins ma już ponad 80 lat, wciąż występuje w filmach. Najnowsza produkcja z legendarnym aktorem w jednej z głównych ról doczekała się pierwszego zwiastuna. Jak prezentuje się zapowiedź "Wirtuoz. Pojedynek zabójców"?

"Wirtuoz. Pojedynek zabójców" - Anthony Hopkins jako szef płatnego zabójcy w zwiastunie filmu

Hopkins przez lata swojej kariery wcielał się w bardzo zróżnicowane postacie. Chociaż w jego filmografii nie brakowało pozytywnych bohaterów, na zawsze pozostanie w pamięci widzów genialnym odtwórcą Hannibala Lectera w "Milczeniu owiec" oraz pozostałych filmach o seryjnym mordercy o kanibalistycznych skłonnościach.

Polecamy

Nic więc dziwnego, że twórcy filmu "Wirtuoz. Pojedynek zabójców" postanowili obsadzić go w roli głównego antagonisty. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun thrillera, w którym wystąpili również Anson Mount i Abbie Cornish. O czym jest "VirtuWirtuoz. Pojedynek zabójcówoso"?

Zwiastun ukazuje historię płatnego zabójcy (Mount), który działa na zlecenie Mentora (Hopkins). Mężczyzna podczas wykonywania jednego ze zleceń doznaje kryzysu. W kiepskiej kondycji psychicznej podejmuje się wykonania kolejnej misji w małym, sennym miasteczku. Tam na jego drodze pojawia się jednak lokalna kelnerka (Cornish), która wpływa na tytułowego wirtuoza zbrodni. Ten stan rzeczy nie podoba się Mentorowi.

The Virtuoso Fot. foto: Lionsgate/materiały prasowe
Polecamy

"Wirtuoz. Pojedynek zabójców" - kiedy premiera nowego filmu z Anthonym Hopkinsem?

Oprócz Hopkinsa, Mounta i Cornish w thrillerze wystąpili również Diora Baird, Eddie Marsan, David Morse i Richard Brake. Reżyserem "Wirtuoz. Pojedynek zabójców" jest Nick Stagliano. Za scenariusz odpowiada James C. Wolf. Film zadebiutuje w amerykańskich kinach i wybranych platformach VOD już 30 kwietnia 2021 roku. W Polsce film trafi bezpośrednio na VOD już 5 maja 2021 roku. 

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.