Antonio Banderas dołączył do Toma Hollanda i Marka Wahlberga w filmie "Uncharted"

03.03.2020 14:17
Antonio Banderas|undefined Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Wygląda na to, że produkcja na podstawie gry jednak powstanie. Jak podaje portal Deadline, do obsady "Uncharted" dołączył bowiem nominowany do Oscara Antonio Banderas.

Antonio Banderas (znany z niedawnego "Ból i blask" i niezliczonej liczby innych, świetnych filmów) dołączył do obsady "Uncharted", nowej adaptacji serii gier autorstwa studia Naughty Dog. Oprócz niego, w filmie pojawią się również Sophia Ali ("Truth or Dare", "Grey’s Anatomy") oraz Tati Gabrielle ("Chilling Adventures of Sabrina"). Główne role w produkcji zagrają Tom Holland oraz Mark Wahlberg, a reżyserem jest Ruben Fleischer (znany z "Venoma" z 2018 roku).

Antonio Banderas w filmie Uncharted

Autorami scenariusza są Art Marcum oraz Matt Holloway. Za produkcję sobie odpowiedzialni Charles Roven i Alex Gartner z ramienia Atlas Entertainment oraz Avi Arad i Ari Arad z Arad Productions. W tworzenie "Uncharted" są również zaangażowani producenci wykonawczy z Playstation Productions, Asad Qizilbash i Carter Swan.

Przeczytaj także

Sam film "Uncharted" ma opowiadać o wczesnej działalności poszukiwacza przygód i nagród Nathana Drake'a (Tom Holland) oraz jego mentora i najlepszego przyjaciela, Victora "Sully'ego" Sullivana (Mark Wahlberg). Panowie będą prawdopodobnie poszukiwać jakiegoś dawnego artefaktu, który okaże się mieć jakiegoś rodzaju mistyczne właściwości (w każdej części gier główne "fanty" miały taką naturę). 

Antonio Banderas prawdopodobnie wcieli się w postać jakiegoś antagonisty, który będzie chciał pokrzyżować plany Drake'owi i Sully'emu. Niestety, informacja o tym, kogo zagra nie została jeszcze podana. Film "Uncharted" ma zadebiutować w kinach 5 marca 2021 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.