El Mariachi zostanie geniuszem? Antonio Banderas w roli Pabla Picassa prezentuje się naprawdę dobrze

Natalia Hluzow
11.12.2017 12:42
El Mariachi zostanie geniuszem? Antonio Banderas w roli Pabla Picassa prezentuje się naprawdę dobrze Fot. kadry z wideo

Film poświęcony postaci Pabla Picassa będzie drugą częścią antologii National Geographic pt. „Geniusz”.

Pablo Picasso, a właściwie Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso  – wybitny malarz, rzeźbiarz i grafik, twórca kubizmu i jedna z najważniejszych postaci XX wieku – stanie się bohaterem 2. części antologii produkowanej przez National Geographic, FOX 21 Television Studios oraz Imagine Television. Obecnie trwają zdjęcia do serialu. W rolę Picassa wcieli się Antonio Banderas. Aktor, w jednym z wywiadów wyjaśnił, dlaczego ta rola jest dla niego wyjątkowo ważna:

Życie Pabla Picassa fascynuje mnie od lat. Bardzo szanuję tego człowieka, który tak, jak ja pochodzi z Malagi.

picasso banderas Fot. foto: National Geographic/Dusan Martincek; akg-images/EAST NEWS

Pierwsze zdjęcia z planu dowodzą, że Banderas w skórze Picassa faktycznie czuje się jak ryba w wodzie. Aktor prezentuje się świetnie, choć dotychczas nigdy nie widzieliśmy go jeszcze w takiej stylizacji.

Genius_S2_FirstLook_07_Credit_National_GeographicDusan_Martincek Fot. foto: National Geographic/Dusan Martincek

Antologia „Geniusz” po raz pierwszy trafiła na ekrany w kwietniu 2017 roku. W pierwszej części zaprezentowano historię Alberta Einsteina, w którego wcielił się Geoffrey Rush. Podzielony na 10 rozdziałów sezon pierwszy zdobył aż dziesięć nominacji do Emmy, a w chwili premiery zgromadził przed telewizorami ponad 45 milionów widzów. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w 2018 roku, tymczasem prócz zdjęć możemy zobaczyć też pierwszy teaser produkcji:

Premiera 2. części antologii poświęconej geniuszowi Pabla Picassa, w którego wcieli się Antonio Banderas odbędzie się w 2018 roku na antenie National Geographic w 171 krajach i 45 wersjach językowych.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.