Aquaman czy Black Adam? Córka Dwayne'a Johnsona zdecydowała, kto jest fajniejszy

20.09.2021 13:13
Aquaman czy Black Adam? Córka Dwayne'a Johnsona zdecydowała, kto jest fajniejszy Fot. Phillip Faraone/Getty AFP/East News

Córka Dwayne'a Johnsona od kilku miesięcy jest ogromną fanką Aquamana i grającego go Jasona Momoy. Niedawno The Rock zadał jej trudne pytanie - który bohater DC Comics jest fajniejszy, tata czy Aquaman?

Aquaman czy Black Adam? Córka Dwayne'a Johnsona zdecydowała

"Black Adam" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów DC Comics ostatnich lat. Produkcja powstawała bardzo długo, ponieważ grający tytułowego antybohatera Dwayne Johnson traktował ten projekt bardzo poważnie i chciał, żeby był jak najlepszy. Do tej pory widzieliśmy tylko krótką wizualizację głównego bohatera z narracją The Rocka. Aktor niedawno pokazał ją także swojej córce.

Polecamy

Kilkuletnia Tia pojawia się na Instagramie Johnsona bardzo często - w końcu to jego córeczka. Była m.in. bohaterką przesłodkiego wideo z Jasonem Momoą, który składał jej życzenia urodzinowe. Okazuje się bowiem, że Aquaman jest ulubionym bohaterem dziewczynki, więc Papa Johnson poprosił kumpla o miłą przysługę.

Teraz Johnson staje się częścią filmowego świata DC Comics, przez co zadał swojej córce ważne pytanie - kto jest fajniejszy: tata czy Aquaman? Odpowiedź była prosta:

"Fajne" mi wystarczy. Śniadanie z Black Adamem. Całkiem jej się spodobał Facet w Czerni i przede wszystkim Tia wierzy, że Black Adam i tatuś to te same osoby (w przeciwieństwie do Mauiego z "Vaiany"). Ale i tak Jason Momoa/Aquaman jest jej ulubieńcem...

Polecamy

Momoa i Johnson znają się od ponad 20 lat, zapoznając się lata temu na Hawajach. Gwiazdor "Aquamana" zdradził kilka miesięcy temu w rozmowie z Jimmym Fallonem, że panowie od lat próbują się złapać na stworzenie wspólnego filmu, ale za każdym razem pojawiają się jakieś przeszkody (Momoa miał np. wystąpić gościnnie w "Hobbs & Shaw", ale nie dał rady i zastąpił go Roman Reigns). Teraz są jednak razem w filmowym świecie DC, dzięki czemu wszystko jest możliwe. 

"Black Adam" ma zadebiutować w kinach 29 lipca 2022 roku, natomiast "Aquaman and the Lost Kingdom" pojawi się w grudniu 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.