Aragorn o LGBT. Viggo Mortensen zaprezentował zwiastun swojego debiutu reżyserskiego, opowiadającego o parze gejów

16.08.2020 11:36
Aragorn o LGBT. Viggo Mortensen zaprezentował zwiastun swojego debiutu reżyserskiego, opowiadającego o parze gejów   Fot. .Invision/Invision/East News

Viggo Mortensen, aktor najlepiej znany z roli Aragorna w filmach z serii „Władca Pierścieni” zadebiutował w roli reżysera. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun filmu „Falling”.

„Falling” to debiut reżyserski Viggo Mortensena. Film zadebiutował na prestiżowym festiwalu Sundance w styczniu tego roku. Znalazł się też na liście produkcji, które dostały znaczek „Selekcja Cannes 2020”. Oznacza to, że produkcja pojawiłaby się w oficjalnym programie imprezy, gdyby ta odbyła się w normalnych warunkach. Z powodu koronawirusa i odwołania jednego z najsłynniejszych wydarzeń filmowego kalendarza „Falling” zadebiutuje na festiwalu w Wenecji, otrzymując jednak stosowną adnotację o selekcji Cannes.

Przeczytaj także

„Falling” – fabuła

Wraz ze zwiastunem pojawił się też oficjalny opis fabuły. Wedle opisu polskiego dystrybutora, firmy M2Film, „Falling” opowiada o Johnie Petersenie, młodym mężczyźnie, który mieszka wraz ze swoim partnerem Erikiem oraz adoptowaną córką w południowej Kalifornii.

Jego ojciec Willis jest rolnikiem, którego postawy i zachowanie należą do znacznie bardziej tradycyjnej epoki i modelu rodziny. Kiedy Willis jedzie do Los Angeles na nieokreślony pobyt z rodziną Johna w poszukiwaniu miejsca na emeryturę, zderzają się te dwa bardzo różne światy.

Przeczytaj także

„Falling” – zwiastun 

W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu. Prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

„Falling” – obsada i ekipa

Reżyserem filmu jest gwiazda „Władcy Pierścieni” – Viggo Mortensen. Mężczyzna zagrał też jedną z głównych ról w filmie. Poza nim, w obsadzie znajdują się: Sverrir Gudnason, Laura Linney, Hannah Gross i David Cronenberg.

„Falling” – kiedy premiera?

Film trafi do polskich kin juz listopada. Polskim dystrybutorem obrazu jest firma M2Films.

Czytaj także: Tom Holland kontra Robert Pattinson w zwiastunie filmu "Diabeł wcielony". To będzie hit! 

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.