Armie Hammer jest kanibalem? Aktor stał się bohaterem skandalu

14.01.2021 10:44
Armie Hammer jest kanibalem? Aktor stał się bohaterem skandalu Fot. AFP PHOTO/ANGELA WEISS/East News

Armie Hammer postanowił odejść z komedii romantycznej "Shotgun Wedding", w której miał zagrać z Jennifer Lopez. Aktor stał się jednak "bohaterem" skandalu obyczajowego.

Armie Hammer jest kanibalem?

Aktor wyjaśnił, że "dzikie i fałszywe ataki online" na jego osobę spowodowały, że postanowił odejść z projektu "Shotgun Wedding". 

Polecamy

Hammer miał pojawić się na planie produkcji w ciągu kilku najbliższych dni, ale teraz zostanie zastąpiony kimś innym. Wszystko dlatego, że w trakcie weekendu w social mediach pojawiły się screenshoty z wiadomości na Instagramie, które zostały napisane podobno przez Hammera - to jednak nie zostało zweryfikowane.

Te były naprawdę niepokojące - zawierały graficzne opisy fantazji seksualnych Hammera, wśród których znalazły się takie sformułowania jak bycie "100% kanibalem", czy "chęć picia twojej krwi, kiedy zapinam cię od tyłu". Kilka przykładowych wiadomości możecie zobaczyć poniżej (równie dobrze może być to sfabrykowane):

Polecamy

Hammer udostępnił swoje oficjalne oświadczenie na łamach Variety:

Nie zamierzam odpowiadać na te pos*ane oskarżenia, ale przez te brutalne i fałszywe ataki przeciwko mnie, nie mogę opuścić swoich dzieci na 4 miesiące, żeby nagrać film w Republice Dominikańskiej. Lionsgate wsparł mnie w tej decyzji za co im bardzo dziękuję.

Aktor ma się pojawić w kontynuacji "Tamtych nocy, tamtych dni" Luki Guadagnino. Na ekranie będzie mu ponownie towarzyszył Timothee Chalamet. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.