Armie Hammer stracił rolę w serialu o "Ojcu Chrzestnym". Oskarżyła go kolejna partnerka: "Chciał zjeść moje żebra"

29.01.2021 10:36
Armie Hammer stracił rolę w serialu o "Ojcu Chrzestnym". Oskarżyła go kolejna partnerka: "Chciał zjeść moje żebra" Fot. Armie Hammer/agestock/East News

Kilka tygodni po pojawieniu się pierwszych doniesień na temat potencjalnego kanibalizmu Armiego Hammera, kolejna była partnerka oskarżyła aktora o "próbę zjedzenia jej żeber". Gwiazdor "Tamtych dni, tamtych nocy" po raz kolejny zaprzeczył doniesieniom.

Armie Hammer został oskarżony przez kolejną osobę

W pierwszym tygodniu stycznia 2021 po sieci zaczęły krążyć fragmenty rozmów, które podobno aktor prowadził w 2016 roku ze swoją partnerką, w których opowiadał o swoich fantazjach seksualnych. Hammer miał stwierdzić, że jest kanibalem, ma chęć wypić jej krew, a także użyć jej osocza jako lubrykantu podczas seksu analnego.

Polecamy

Aktor stwierdził, że nie odpowie na te "bzdurne oskarżenia" i jednocześnie stwierdził, że rezygnuje z roli w filmie "Shotgun Wedding", żeby być ze swoimi dziećmi w trakcie tego "trudnego momentu".

Na tym sprawa się jednak nie zakończyła - pod koniec stycznia 2021 roku wyszły na jaw kolejne fragmenty rozmów z domniemanym udziałem Hammera. Tymi podzieliła się jego była partnerka, modelka Paige Lorenze.

Polecamy

Kobieta stwierdziła, że w ramach nietypowej gry wstępnej aktor wyciął na jej skórze część swojego inicjału (literę A). Miał ją również wielokrotnie namawiać do usunięcia sobie żeber - po to, by mógł je uwędzić i spożyć. Jak czytamy w oświadczeniu dla News.com.au:

Związał mnie i bawił się nożem. Powiedział: gdzie by tu umieścić na tobie swoje inicjały? Pamiętam, że to było nieprzyjemne i bardzo bolesne - do tego stopnia, że zemdlałam. Nie pamiętam tego w pełni, bo tak bardzo bolało. (...) Chciał też znaleźć doktora w LA, żeby usunąć mi zbędne żebra. Armie ma wędzarnię w swoim domu w LA, więc chciał je uwędzić i zjeść. Na początku myślałam, że żartuje, ale poprosił mnie o to pięć razy, więc zrobiła się z tego poważna sprawa. Zastanawiał się: "Ciekawe jak smakują? Założę się, że są smaczne".

Prawnicy aktora zaprzeczyli doniesieniom, twierdząc, że "wszelkie relacja pana Hammera z kobietami odbywały się za obupólną zgodą". Z powodu kolejnej afery, Variety poinformowało, że Armie Hammer jednak nie zagra producenta Ala Ruddy'ego w "The Offer". Serial ma opowiadać o kulisach powstawania filmowego "Ojca chrzestnego" i jest tworzony przez Paramount+.

Hammer nadal ma się pojawić w "Śmierci na Nilu" oraz w zapowiedzianej kontynuacji "Tamtych dni, tamtych nocy".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.