Artysta stworzył plakaty horrorów na każdy dzień października

Sergiusz Kurczuk
30.10.2017 16:09
Artysta stworzył plakaty horrorów na każdy dzień października Fot. Matt Talbot/Twitter

Pewien artysta miał bardzo pracowity październik. Przez cały miesiąc, co dziennie tworzył jeden plakat ikonicznego horroru. Wszystko z okazji Halloween. 

Matt Talbot to amerykański grafik i ilustrator, który postanowił poświęcić każdy dzień października na stworzenie innego plakatu do słynnego horroru. Codziennie publikował w mediach społecznościowych jedno swoje dzieło. W ten sposób stworzył koszmarną wersję kalendarza adwentowego, to znaczy halloweenowego. Do tej pory powstało 30 prac, które składają hołd najsłynniejszym filmom i serialom grozy w historii kina i telewizji (również tym komediowym), mniej znanym oraz całkiem nowym produkcjom.

Wśród nich są między innymi „Mgła”, „Laleczka Chucky”„Potwór na zamku”, „Kręgosłup diabła”, „Gra Geralda”„Śmierć nadejdzie dziś”, „Tucker i Dale kontra Zło”, „Wysyp żywych trupów”, „To”, „Obecność”, czy „Piątek, trzynastego VI: Jason żyje”. Jak widać, jest w czym wybierać. Wybrane prace Talbota prezentujemy w naszej galerii.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej plakatów stworzonych przez artystę, wejdźcie na jego Twittera

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.