„Ash kontra martwe zło” w zwiastunie z muzyką Motorhead

Robert Skowronski
20.07.2016 09:31
„Ash kontra martwe zło” w zwiastunie z muzyką Motorhead Fot. kadr z wideo

Zło wciąż czai się w mrocznych lasach i nie tylko. Trzeba je potraktować piłą mechaniczną albo obrzynem. Zobaczcie zwiastun 2. sezonu „Ash kontra martwe zło”.

Serial stacji Starz zadebiutował w październiku 2015 roku, a na ekranie do swojej ikonicznej roli powrócił Bruce Campbell przedstawiając nieco głupkowatego wybawiciela ludzkości walczącego ze wszelkiej maści upiorami chcącymi przejąć kontrolę nad światem. Towarzyszami bohatera byli Ray Santiago jako Pablo oraz Dana DeLorenzo w roli Kelly. W serialu pojawiła się też m.in. Lucy Lawless, którą znamy m.in. z serialu „Xena: wojownicza księżniczka”.

2. sezon komediowego horroru podzielonego na odcinki wróci w październiku 2016 roku i podobnie jak poprzednia seria będzie się składać z 10 półgodzinnych epizodów. Zwiastun serialu miał zostać zaprezentowany podczas Comic-Conu w San Diego. Twórcom jednak odmówiono takiej możliwości, ze względu na to, że trailer uznano za zbyt krwawy i brutalny.

Jeżeli widok krwi, rozczłonkowanych ciał, piły mechanicznej w miejscu ręki i niedorzecznych żartów Asha może wydawać się Wam zbyt obrazoburczy, to lepiej nie wciskajcie przycisku play. W przeciwnym wypadku... miłego seansu dodatkowo wypełnionego muzyką Motorhead:

W 2. sezonie „Ash kontra martwe zło” pojawią się na ekranie nowe twarze. Zobaczymy Michelle Hurd jako miłość Asha z licealnych czasów, Lee Majorsa w roli ojca głównego bohatera, a także związanego od lat z serią Teda Raimiego, który zagra przyjaciela Asha z dzieciństwa, Cheta Kaminskiego.

W poprzednich odcinkach Ash zawarł pakt z posiadającą Necronomicon Ruby i tym samym wylądował wraz z przyjaciółmi w Jacksonville, gdzie trawa jest zielona, a dziewczyny są piękne. Sielanka jednak nie potrwała zbyt długo, a bohater musi się teraz udać do swojego rodzimego miasta Elk Grove. Wcześniej oczywiście pamiętając o napełnieniu swojej piły paliwem.

Producentem wykonawczym serialu jest Sam Raimi, twórca filmowego pierwowzoru. Tę funkcję pełnią też Rob Tapert, Bruce Campbell, Ivan Raimi oraz Craig DiGregorio. Producentami są Aaron Lam i Moira Grant.

Fanów serii zachęcamy do rozpatrzenia możliwości zamieszkania w chacie znanej z filmu. Jest to możliwe dzięki temu, że fan serii horrorów „Martwe zło” postanowił odrestaurować nawiedzoną nieruchomość wykorzystaną w drugiej części sagi.

Jak Wam się podoba zwiastun 2. sezonu „Ash kontra martwe zło”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.