Aubrey Plaza o scenie seksu z Robertem De Niro

Robert Skowronski
22.01.2016 14:41
|center Fot. imgur.com

Para aktorów spotkała się na planie filmu „Co Ty wiesz o swoim dziadku?”. Scenariusz wymagał nakręcenia sceny zbliżenia pomiędzy nimi. Robertowi De Niro niekoniecznie przypadła ona do gustu.

Ikona kina z wieloma kultowymi rolami w ważnych dla kinematografii dziełach. Już sama obecność u boku odtwórcy roli Jake'a La Motty ze „Wściekłego byka” może być stresująca dla młodej aktorki, a co dopiero wylądowanie z nim w łóżku przed kamerą.

Robert De Niro już od paru lat nie miał okazji do stworzenia tak przełomowych kreacji jak przed laty, jednak jego status jako legendy pozostaje niezachwiany. Co innego Aubrey Plaza, która z filmowym przemysłem jest związana dopiero od 10 lat. Lista zasług aktora mogła być dla niej deprymująca, a drażnienie jego sutków, zwłaszcza jeżeli mu się to nie podobało, mogło doprowadzić do popadnięcia w wstyd i zakłopotanie.

Aubrey Plaza wciela się w „Co Ty wiesz o swoim dziadku?” w Lenore - dziewczynę, która ma seksualną obsesję na punkcie... profesorów. Za takiego podaje się Dick Kelly (Robert De Niro) starszy mężczyzna, który dopiero co został wdowcem i chce znowu poczuć się jak za dawnych lat. W jego drodze do deprawacji towarzyszy mu wnuk Jason (Zac Efron), który wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu.

Reżyserem filmu jest Brytyjczyk, Dan Mazer. Scena seksu między bohaterami była kręcona cały dzień i nie było na nią początkowo ściśle sprecyzowanego pomysłu. Plaza wyznała, że twórca rzucił jej więc pewną sugestię:

Zawołał mnie Dan i powiedział, żebym przy następnym ujęciu spróbowała possać sutki Roberta. Spróbowałam to zrobić, ale De Niro zaczął mnie odganiać, a ja nie wiedziałam czy to jego naturalna reakcja czy tylko gra. Wyłączyli kamerę i Dan ponownie mnie zawołał i powiedział: „Robertowi nie podoba się naruszenie tego punktu, więc już tego nie rób”. Świetnie, więc teraz myśli, że ja sama chciałam to zrobić. Było sporo zabawnych momentów na planie.

Aubrey Plaza przyznała także, że, jak dowiedziała się od swojego agenta, Robert De Niro początkowo się jej bał:

Gram 21-latkę, która zachowuje się jak pijana ździra. W prawdziwym życiu taka nie jestem, ale chyba wystraszyłam Roberta. Jednak dostałam też od niego pochwałę. Kręciliśmy scenę, w której miałam zwymiotować, a potem spróbować go pocałować. W czasie tej sekwencji odsunął się ode mnie pełen odrazy, a gdy skoczyliśmy ujęcie powiedział: „To było bardzo dobre”.

Całą rozmowę z aktorką możecie wysłuchać w poniższym wideo:

Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda „romans” pomiędzy bohaterami „Co Ty wiesz o swoim dziadku?” możecie zobaczyć zwiastun filmu przeznaczony dla dorosłych widzów:

To kolejny dowód na to, że sceny seksu potrafią być problematyczne, o czym wcześniej mówiła już Jennifer Lawrence. Nie wiemy czy Margot Robbie również miała podobnie traumatyczne przeżycia, ale bez wstydu wyznała jaka jest jej ulubiona intymna scena.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.