"Avatar 2" - Sigourney Weaver na nowym zdjęciu z planu filmowego

30.04.2020 10:13
Foto: face to face/Reporter/ EastNews|undefined Fot. face to face/Reporter/ EastNews

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu kontynuacji "Avatara". Widnieje na nim między innymi Sigourney Weaver w swojej filmowej roli.

Choć prace nad kolejnymi częściami "Avatara" zostały wstrzymane, a premiery poprzesuwane, twórcy nie pozwalają fanom o sobie zapomnieć. W sieci ukazało się właśnie najnowsze zdjęcie z planu, na którym widnieją Sigourney Weaver, która w pierwszej odsłonie wcielała się w doktor Grace Augustin, Joel David Moore grający doktora Norma Spellmana oraz producent filmów - Jon Landau. Co wiemy o nowej roli Sigourney w kolejnych odsłonach filmowego widowiska?

"Avatar 2" - Sigourney Weaver na nowym zdjęciu z planu filmowego

Każdy, kto oglądał "Avatara" wie, że bohaterka ogrywana przez Sigourney Weaver nie uszła z życiem. Jednak już kilka lat temu sam James Cameron potwierdził, że aktorka powróci we wszystkich kolejnych odsłonach. Jak? Według oficjalnych zapewnień sławna aktorka ma się wcielić w zupełnie inną postać. Spekuluje się jednak, że dr Grace Augustin pojawi się w retrospekcjach.

"Avatar 2" zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku. Kolejne odsłony ukażą się kolejno 22 grudnia 2023 roku20 grudnia 2024 roku oraz 17 grudnia 2027 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.