"Avatar: Istota wody" - zobaczcie zwiastun najnowszego filmu Jamesa Camerona [WIDEO]

10.05.2022 09:54
"Avatar: Istota wody" - zobaczcie zwiastun najnowszego filmu Jamesa Camerona [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney

W sieci nareszcie pojawił się zwiastun "Avatar: Istota wody", czyli kontynuacji jednego z najlepiej zarabiających filmów w historii kinematografii.

Avatar: Istota wody - oto oficjalny zwiastun filmu

Stało się. Po 13 latach po premierze oryginalnego filmu, James Cameron powraca na wielkie ekrany z kontynuacją "Avatara" - ta nosi podtytuł "Istota wody" i ma nas zabrać w niezbadane dotychczas tereny Pandory. O ile w pierwszej odsłonie widzieliśmy dużo dżungli, to tym razem Cameron zabierze nas na ryby.

Polecamy

W zwiastunie widzimy bowiem, że głównym sprzymierzeńcem Jake'a i spółki będzie woda. Produkcja wygląda bardzo ładnie - jednak tego się spodziewaliśmy, bo w końcu nad filmem pracowano jakąś dekadę. Zresztą nie będziemy przedłużać - zobaczcie zwiastun "Avatara: Istoty wody" poniżej:

Akcja filmu "Avatar: Istota wody" rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

Polecamy

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

Polski oddział Disneya zapowiedział również w oficjalnym oświadczeniu, że by "zaostrzyć apetyt widzów", pierwsza część filmu powróci do kin 23 września 2022 roku.

"Avatar: Istota wody" zadebiutuje w kinach już 16 grudnia 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.