Gwyneth Paltrow zaspoilerowała, co wydarzy się w „Avengers 4”?

Natalia Hluzow
10.05.2018 14:14
Pepper Potts, Tony Stark i Happy|undefined Fot. kadr z wideo Marvel Studios' Avengers: Infinity War -- "Family" Featurette

Aktorka wcielająca się w Pepper Potts w filmach MCU podczas wywiadu zdradziła dość istotną informację dotyczącą przyszłości Tony’ego Starka. Jeśli nie chcecie jej poznać, nie czytajcie dalej.

Disney broni sekretów dotyczących swoich nadchodzących produkcji bardziej niż jakakolwiek inna wytwórnia na świecie, łącznie z tym, że wciąż nie znamy jeszcze oficjalnego tytułu „Avengers 4”. Niestety, nie wszystkie gwiazdy MCU potrafią przestrzegać firmowej polityki i trzymać język za zębami. Z wyjątkowego gadulstwa słyną m.in. Mark Ruffalo i Tom Holland. Teraz do tego doborowego towarzystwa dołączyła Gwyneth Paltrow.

Gwyneth Paltrow o przyszłości Pepper Potts i Tony’ego Starka

Jedna z użytkowniczek Twittera podzieliła się na swoim profilu fotografią oficjalnego magazynu Infinity War, a dokładniej strony, na której Gwyneth Paltrow bez ogródek opowiada o wydarzeniach z życia filmowych Tony’ego Starka i Pepper Potts – także tych, które nie pojawiły się jeszcze w żadnym z filmów.

Pepper i Tony mają za sobą bardzo długą wspólną podróż. Ona zaczynała oczywiście jako jego sumienna asystentka, następnie ta relacja ewoluowała, a teraz dekadę później są małżeństwem i mają dziecko. Ich związek rozwinął się w pełni tak, jak rozwijają się wielkie romanse.

Iron Man zostanie ojcem?

Jak widać, superherosi dojrzewają wraz ze swoimi fanami. Nie tylko Deadpool dorósł do bycia ojcem, ale także Iron Mana czeka już niebawem ta wyjątkowo trudna rola. Otwartość Paltrow w tej kwestii jest oczywiście zaskakująca, jednak sama informacja już nie bardzo. Tony i Pepper rozmawiali o chęci posiadania dziecka już w jednej z pierwszych scen „Avengers: Infinity War”. Poza tym instynkt tacierzyński Starka obudził się już dawno temu, kiedy pojawiła się wieź między nim, a młodym Peterem Parkerem. Tony nie jest już tą postacią, którą poznaliśmy w 2008 roku w filmie „Iron Man” - zmieniły się jego priorytety i wartości, które wyznaje. Dlatego fakt, że twórcy postanowili uczynić go tatą jest dość konsekwentnym ruchem w procesie rozwijania tej filmowej postaci.

Czy w takim razie w „Avengers 4” zobaczymy Tony’ego Jr. lub małą Starkównę? Czy dziecko będzie jedynie wymówką, dlaczego Pepper Potts nie pojawia się na ekranie? Niestety, na rozwiązanie tej zagadki będziemy musieli trochę poczekać… Premiera „Avengers 4” planowana jest na 3 maja 2019 r.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.