"Avengers: Endgame" - Chris Evans wygłupia się na planie filmu jako stary Kapitan Ameryka [WIDEO]

23.08.2019 09:52
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

W sieci pojawił się zakulisowy materiał z "Avengers: Endgame", w którym Chris Evans jako stary Kapitan Ameryka robi sobie żarty do kamery.

Chociaż od premiery "Avengers: Endgame" minęło już kilka miesięcy, film cieszy cię nieprzerwaną popularnością wśród fanów filmów Marvela. Oczywiście zainteresowanie filmem podniosła premiera filmu na Blu-ray i DVD. Doskonale zdają sobie z tego sprawę twórcy produkcji - bracia Russo. Reżyserzy postanowili podzielić się z fanami nieprezentowanym wcześniej zakulisowym materiałem z Chrisem Evansem w roli głównej.

"Avengers: Endgame" - stary Kapitan Ameryka wygłupia się na planie filmu

W filmie braci Russo ważną część odgrywają podróże w czasie. Herosi cofają się do przeszłości kilkukrotnie. Najwięcej temporalnych podróży odbył Kapitan Ameryka, który nawet postanowił wykorzystać wehikuł czasu, by zmienić swój los - zostać w latach 40. XX wieku i wieść spokojne życie u boku Peggy Carter. Cap wraca jako staruszek pod koniec filmu, by przekazać swoją tarczę Samowi Wilsonowi, lepiej znanemu jako Falcon.

Chociaż scena ze starym Kapitanem Ameryki jest bardzo wzruszająca, podczas jej kręcenia na planie panowała bardzo luźna atmosfera. Udowodnili to bracia Russo, którzy udostępnili w mediach społecznościowych zabawne wideo, na którym Chris Evans wygłupia się w pełnym postarzającym makijażu.

Jak widać, efekty komputerowe to nie wszystkie środki, jakie wykorzystano przy stworzeniu postarzonej wersji Steve'a Rogersa. Zanim nałożono efekty CGI, Evans musiał spędzić w charakteryzatorni kilka godzin, gdzie postarzono go tradycyjnymi metodami charakteryzacjami. Poważne oblicze nie przeszkadzało mu jednak żartować na planie "Avengers: Endgame".

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera na Blu-Ray i DVD?

Film trafił już na domowe nośniki w wielu krajach świata w połowie sierpnia 2019 roku. Premiera cyfrowej wersji odbyła się dwa tygodnie wcześniej. W Polsce "Avnegers: Endgame" na Blu-ray i DVD będą dostępne nieco później. Fani Marvel Studios będą mogli kupić sobie egzemplarz 4 września 2019 roku. W dodatkach znalazło się wiele materiałów przygotowanych dla widzów, między innymi usunięte sceny, kulisy planu zdjęciowego, czy rozmowy z twórcami i gwiazdorami MCU.

Zobacz: Bracia Russo wyjaśnili, wątek Kapitana Ameryki w filmie "Avengers: Endgame" 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.