"Avengers: Endgame": Kapitan Marvel dowiaduje się kim są Avengers w nowym spocie promującym film

19.04.2019 12:08
Kapitan Marvel|undefined Fot. kadr z wideo

Według raportów Disney wydał na marketing "Avengers: Endgame" około 200 milionów dolarów. Żeby nieco odciążyć budżet nawiązał jednak współpracę z wieloma znanymi markami - jedną z nich jest Audi, które opublikowało spot zatytułowany "The Debriefing" z udziałem Kapitan Marvel.

W sieci 18 kwietnia 2019 roku pojawiło się wideo zatytułowane "The Debriefing", w którym Kapitan Marvel pokrótce dowiaduje się, co zmieniło się na Ziemi w ciągu ostatnich 20 lat. Bohaterka szybko zostaje zaznajomiona z głównymi Avengerami, czyli Iron Manem, Kapitanem Ameryką, Hulkiem, Thorem, a także Black Widow. Dowiaduje się, że Tony Stark "lata i strzela laserami", a Thor "ma najlepszego przyjaciela, którego nazywa Królikiem", co jest oczywiście nawiązaniem do przezwiska, które Bóg Pioruna nadał Szopowi Rocketowi. 

Avengers: Endgame - Kapitan Marvel nadrabia zaległości w nowym wideo

Pojawiają się również nawiązania do pagera Carol Danvers, który mieliśmy okazję widzieć w scenie po napisach filmu "Avengers: Infinity War" i samej "Kapitan Marvel", a także do żywieniowej plagi ostatnich lat, czyli glutenu. Kapitan Marvel jest również mocno zdziwiona faktem, że ludzie robią zdjęcia jedzeniu przed konsumpcją. Wideo kończy się obligatoryjną sceną promującą samochody marki Audi. Kapitan wchodzi do jednego z nowych samochodów koncernu, a następnie karze zapiąć pasy Goose'owi, czyli jej "kociemu" partnerowi. Zobaczcie spot "The Debriefing":

Przeczytaj także

Nie jest to pierwszy tego typu spot reklamowy Audi promujący film Marvel Studios - firmy współpracują ze sobą od czasów premiery "Captain America: Civil War", a sam model R8 jest ulubionym pojazdem Tony'ego Starka jeszcze od czasów pierwszego "Iron Mana". Robert Downey Jr pojawił się niedawno w wideo prezentującym koncepcyjne auto e-tron GT. W materiale znalazł się nawet spoiler dotyczący "Avengers: Endgame", bowiem dowiadujemy się, że Stark powróci na Ziemię i będzie jeździł jednym z tych samochodów:

Avengers: Endgame - data premiery

Kapitan Marvel i Iron Man powrócą w filmie "Avengers: Endgame", który zadebiutuje na ekranach kin już 25 kwietnia 2019 roku. Niektóre sieci kin oferują również przedpremierowe pokazy dzień wcześniej, czyli 24 kwietnia. Bilety na film trafiły już do sprzedaży.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.