"Avengers: Endgame" - Katherine Langford zdradziła, dlaczego z filmu wycięto scenę z córką Iron Mana

29.11.2019 13:56
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

W obsadzie filmu "Avengers: Endgame" znajduje się Katherine Langford. Gwiazda "Trzynastu powodów" nie pojawiła się jednak na ekranie. Aktorka zdradziła dlaczego.

Kiedy kilka tygodni przed premierą "Avengers: Endgame" fani dowiedzieli się, że w filmie Marvela wystąpi Katherine Langford z serialu "Trzynaście powodów", zachodzili w głowę, w kogo się wcieli. Po obejrzeniu czwartej części "Avengers" byli zaskoczeni, że aktorka w końcu nie pojawiła się w filmie. Langford zdradziła, dlaczego bracia Russo zdecydowali się wyciąć ją ze swojej produkcji.

"Avengers: Endgame" - Katherine Langford o usuniętej scenie

Po setkach spekulacji w końcu okazało się, że Langford wystąpiła jako dorosła Morgan Stark - córka Tony'ego Starka, którą poznajemy jako kilkuletnie dziecko. Pod koniec filmu, kiedy Iron Man poświecą życie, by pokonać Thanosa, miała pojawić się scena analogiczna do tego, co widzieliśmy w "Avengers: Infinity War" - Tony spotykający się ze swoją córką w zaświatach.

Przeczytaj także

Aktorka gościła w programie Jimmy'ego Fallona. Została zapytana przez prowadzącego, dlaczego finalnie została wycięta z "Endgame".

To dziwna rzecz, ponieważ... ciągle czujesz strach, że coś zaspoilerujesz. To znaczy, jestem wielką fanką filmów Marvela i braci Russo, więc kiedy Marvel się ze mną skontaktował, żebym zagrała córkę Iron Mana, był to dla mnie wielki zaszczyt. Koniec końców nie pojawiłam się w filmie i pod względem artystycznym to jest całkowicie sensowne. Wystarczyło mi wspomnienie z planu.

Przeczytaj także

Langford można jednak zobaczyć w wersji filmu dostępnej na platformie Disney+. Fallon zapytał aktorkę, dlaczego postanowiono dodać usuniętą scenę w filmie.

Z tego, co słyszałam, stało się to, ponieważ ludzie dosłownie chcieli ją zobaczyć. Co również jest bardzo fajne.

Czy to oznacza, że Langford powróci do MCU? Na razie nie potwierdzono tej informacji, ale pojawiły się plotki, sugerujące, że niedługo zobaczymy debiut Iron Heart - bohaterki, która przejęła schedę po Iron Manie. Trudno jednak powiedzieć, czy w filmowej wersji wystąpi córka Tony'ego Starka, czy może tak jak w komiksach genialna nastolatka Riri Williams. O tym przekonamy się zapewne za jakiś czas.

Przeczytaj także

Zobacz też: Czy Marvel Studios pracuje nad dwoma kolejnymi filmami Fazy Piątej?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.