"Avengers: Endgame" i "Star Wars IX" - poznaliśmy opisy nowych scen z filmów

Kamil Kacperski
09.03.2019 11:14
Avengers: Endgame|undefined Fot. materiały prasowe

Disney na początku marca 2019 roku zorganizowało spotkanie dla udziałowców, na którym pokazano fragmenty nadchodzących produkcji. Ich opisy trafiły do sieci. UWAGA! W tekście znajdują się spoilery dotyczące "Avengers: Endgame" i "Star Wars IX". 

Disney ma w planach dziesiątki wysokobudżetowych produkcji, w które firma będzie musiała zainwestować miliardy dolarów. Jak każda duża korporacja, również Disney musi mieć więc inwestorów i udziałowców, którzy pomagają twórcom od strony finansowej. W zamian za to, otrzymują oni wgląd do tego, jak wyglądają nadchodzące filmy i seriale. Najbliższymi ogromnymi premierami firmy są obecnie "Avengers: Endgame" oraz "Gwiezdne wojny: Epizod IX" i to właśnie fragmenty tych produkcji Disney zaprezentował swoim udziałowcom na początku marca 2019 roku.

Gwiezdne wojny: Epizod IX - opis materiałów z filmu

Ponownie przypominamy, że w tekście znajdziecie potencjalne spoilery dotyczące nadchodzących filmów Disneya. Nie mniej, jak podaje serwis ComicBook.com, twórcy zaprezentowali udziałowcom fragmenty zakulisowe z "Gwiezdnych wojen: Epizodu IX", a także krótką scenę, która prezentuje Kylo Rena podziwiającego maskę Dartha Vadera:

Pokazane fragmenty przedstawiały raczej zakulisowy rzut oka na proces tworzenia filmu. W poszczególnych scenach pojawił się Billy Dee Williams jako Lando Calrissian oraz Kylo Ren, który przyglądał się z szacunkiem hełmowi Dartha Vadera. Niestety, wciąż nie zdradzono tytułu filmu.

Przeczytaj także

Avengers: Endgame - opis scen z filmu

Disney pokazał udziałowcom fragment filmu "Avengers: Endgame", który był znacznie obszerniejszy, niż ten dotyczący "Gwiezdnych wojen". A tak wyglądało to, co zobaczyli ludzie związani z Disneyem:

Rozpoczynamy w momencie, gdy Avengers siedzą w swojej siedzibie (widzieliśmy to w zwiastunie). Pojawia się Kapitan Marvel. Nebula ostrzega herosów, że Thanos po zrealizowaniu swojego planu "wybierze się do ogrodu"(widzieliśmy to w zwiastunie, gdy przechadzał się po polu słoneczników). Kapitan sugeruje więc, że ich zadaniem jest udanie się tam, zdobycie kamieni i cofnięcie biegu wydarzeń. Chwilę później Rocket, Thor, Kapitan Ameryka, War Machine i Black Widow siedzą na statku kosmicznym gadającego szopa. Rocket żartobliwie prosi o podniesienie ręki tych, którzy jeszcze nie byli w kosmosie. Prosi też, by bohaterowie nie wymiotowali na jego statku. 

Zaznaczono również, że we fragmentach ani razu nie pojawiają się Iron Man i Ant-Man. Co to może oznaczać?

Avengers: Endgame i Gwiezdne wojny: Epizod IX - kiedy premiera filmów?

Tego dowiemy się dopiero 26 kwietnia 2019 roku, kiedy to "Avengers: Endgame" pojawi się w światowych kinach. IX część "Gwiezdnych wojen" zobaczymy natomiast w grudniu 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.