"Avengers: Endgame" - scena z udziałem Steve'a Rogersa i Tony'ego Starka nie pojawi się w filmie?

Natalia Nowecka
08.04.2019 13:26
Foto: kadr ze zwiastuna do filmu Fot. kadr ze zwiastuna do filmu "Avengers: Endgame"

Po opublikowaniu w sieci trzeciego zwiastuna do filmu "Avengers: Endgame" uwagę fanów przykuła w szczególności scena z udziałem Steve'a Rogersa i Tony'ego Starka. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie nie pojawi się ona w filmie.

Marvel przyzwyczaił nas już do faktu, że sceny zaserwowane w zwiastunach do nadchodzących produkcji, nie zawsze się w tym filmie znajdują. Wszystko po to, aby uniknąć spoilerów i wprowadzić widzów w błąd, by zaskoczenie podczas seansu było możliwie jak największe. Okazuje się, że i tym razem nie możemy ufać temu, co widzieliśmy w zapowiedziach.

"Avengers: Endgame" - sceny Steve'a i Tony'ego nie będzie w filmie?

Gdy w sieci zadebiutował trzeci zwiastun zapowiadający film "Avengers: Endgame", szczególną uwagę widzów przykuła scena z udziałem Tony'ego Starka i Steve'a Rogersa. Nic zresztą dziwnego, w końcu na ten moment przyszło nam czekać od wydarzeń z filmu "Kapitan Ameryka: Civil War". Widzimy w niej bowiem herosów, do tej pory ze sobą skłóconych, którzy podają sobie dłonie i deklarują wzajemne zaufanie. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie nie przyjdzie nam zobaczyć tego momentu w filmie.

W ostatnim czasie docierały do nas informacje, jakoby większość scen zamieszczonych w zwiastunach była fałszywa i miała na celu wprowadzenie widzów w błąd. W wywiadzie udzielonym portalowi FOX 5 DC, bracia Russo (odpowiedzialni za reżyserię filmu) przyznali, że jedną z nich jest właśnie emocjonujący moment Steve'a i Tony'ego.

Tej sceny tak naprawdę nie ma w filmie.

Całość wypowiedzi okazuje się jednak mocno myląca i wymijająca, ponieważ na pytanie dziennikarza, czy miał być to żart, Joe Russo odpowiedział:

Czy żartowałem? Możliwe. Możliwe, że ta scena jednak znajdzie się w filmie.

O tym, czy wspomniana scena rzeczywiście znajdzie się w filmie, czy nie, dowiemy się zatem dopiero, gdy "Avengers: Endgame" pojawi się na ekranach kin.

"Avengers: Endgame" – relacja Steve'a i Tony'ego

Jednakże, niezależnie od tego, czy scena przedstawiona w zwiastunie znajdzie się w finałowej wersji filmu, jedno wiemy na pewno – relacja pomiędzy Steve'm Rogersem, a Tony'm Starkiem będzie bardzo ważnym aspektem nadchodzącej produkcji. Sami bracia Russo przyznali, że dynamika pomiędzy tymi dwoma postaciami i wszystko co wspólnie przeszli było do tej pory bardzo ważnym elementem filmów i w "Avengers: Endgame" zamierzają to kontynuować.

Foto: materiały promocyjne Fot. Foto: materiały promocyjne
Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" – kiedy premiera?

Najnowszy film Marvel Studios - "Avengers: Endgame", wejdzie do kin już 25 kwietnia 2019 roku. Będzie to 22. produkcja wchodząca w skład Kinowego Uniwersum Marvela, będąca zwieńczeniem The Infinity Saga, czyli wszystkich dotychczasowych przygód superbohaterów, jakie podziwiać mogliśmy na ekranach.

Zobacz też: >> Zwiastun "Avengers: Endgame" najczęściej oglądanym trailerem w historii <<

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.