"Avengers: Endgame" - w sieci pojawiła się kolejna usunięta scena. Tym razem z Katherine Langford

12.11.2019 11:35
Robert Downey Jr.|undefined Fot. kadr z filmu "Avengers: Endgame"/Disney

W USA zadebiutował już serwis Disney+, na którym pojawiła się praktycznie cała biblioteka Walt Disney Company. Wśród filmów znalazł się również przebój "Avengers: Endgame", do którego dodano kolejną usuniętą scenę.

O samym usuniętym fragmencie z Kartherine Langford wiedzieliśmy już od dawna. Już sami twórcy opisywali nawet, jak wyglądała cała scena i gdzie została umieszczona w całym filmie. Jednak co innego przeczytać, a co innego zobaczyć. Dlatego w "Avengers: Endgame" w wersji na Disney+ możemy zobaczyć więcej, niż na wydaniu Blu-ray - twórcy dodali bowiem ekskluzywnie na platformie opisywaną usuniętą scenę. 

Avengers: Endgame - kolejna usunięta scena

Całość rozgrywa się moment po tym, gdy Iron Man poświęca swoje życie i pstryka, by pokonać Thanosa i jego armię. Bohater zostaje przeniesiony do dziwnego miejsca, które widzieliśmy już pod koniec "Infinity War". Wówczas Thanos mógł zobaczyć się ze zmarłą Gamorą, gdy ta była jeszcze dzieckiem.

Przeczytaj także

Stark przeżył jednak zupełnie coś odwrotnego - poświęcając swoje życie zobaczył dorosłą córkę Morgan (wspomniana Langford), która podziękowała mu za decyzję i pozwoliła umrzeć mu w spokoju. Bohater wiedział bowiem, że panna Stark jest silna i poradzi sobie na świecie, mając wśród swoich znajomych tylu wspaniałych herosów. Poniżej możecie zobaczyć scenę w całości:

Film "Avengers: Endgame" zadebiutował w kinach w kwietniu 2019 roku. Stał się oficjalnie najlepiej zarabiającą produkcją w historii kinematografii, pobijając wynik "Avatara" w reżyserii Jamesa Camerona z 2009 roku.

Zobacz także: People's Choice Awards 2019: Robert Downey Jr. zadedykował swoją nagrody Stanowi Lee [WIDEO]

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.