"Avengers: Friend Game" - zobacz połączenie hitu Marvela z "The Room"

01.08.2019 11:32
Marvel Studios The Room|undefined Fot. Tommy Wiseau/YouTube

Tomy Wiseau i Greg Sestero powracają w wielkim stylu. Na kanale YouTube twórcy "The Room" pojawił się mashup tego dzieła z filmami "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame".

Marzenie wielu fanów kinematografii w końcu się spełniło. Tommy Wiseau dołączył do MCU! Na kanale YouTube twórcy "The Room" pojawiło się wideo będące mashupem najgorszego filmu świata z dwiema ostatnimi częściami "Avengers". Jak historia Johnny'ego współgra z opowieścią o walce z Thanosem?

"Avengers: Friendgame" - Tommy Wiseau w MCU

Chociaż początkowo Wiseau uważał, że "The Room" jest dziełem kinematografii na miarę największych tytułów, które powstały w tej dziedzinie sztuki, z czasem zrozumiał, że zrobił coś tak złego, że aż dobrego. Film okazał się prawdziwym fenomenem. Fani "The Room" zbierają się na wspólne seansy produkcji z 2003 roku, a James Franco stworzył "The Disaster Artist" - produkcję opowiadającą o powstawaniu tego kultowego tytułu. Tajemniczy twórca zaakceptował już fakt, że nie dostanie Oscara, a jego największą siłą jest tworzenie absurdalnych i złych filmów, nad którymi od lat współpracuje z Gregiem Sestero.

Przeczytaj także

Z tego powodu wraz ze swoim współpracownikiem i przyjacielem w jednej osobie powołał do życia przeróbkę zatytułowaną "Avengers: Friend Game". Trwające ponad 5 minut wideo trafiło na kanał YouTube Wiseau. Prezentuje się oczywiście genialnie!

Połączenie "The Room" z "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame" zawiera nie tylko sceny z tych trzech tytułów, ale również fragmenty nagrane specjalnie na potrzeby wideo, w których wystąpił Sestero. Całość składa się głównie z piosenki "You're Tearing Me Apart" stworzonej na bazie dialogów z opus magnum Wiseau. Jej autorami są twórcy kanału Schmoyoho.

Ci ostatni maczali zresztą palce w "Avengers: Friend Game". Na samym końcu Sestero zachęca fanów Marvela, by obejrzeli najnowszy film Wiseau zatytułowany "Best F(r)iends".

Obecnie Wiseau i Sestero pracują nad dwoma tytułami: kosmiczną animacją "SpaceWorld" i filmie o krwiożerczym rekinie zatytułowanym po prostu "Big Shark". Ta druga produkcja ma mieć premierę jeszcze we wrześniu 2019 roku. Dokładna data debiutu nie została jednak podana. Fani twórczości Tommy'ego Wiseau muszą się więc uzbroić w cierpliwość.

Zobacz też: Tommy Wiseau i Greg Sestero tworzą serial rozgrywający się w kosmosie. Będzie Kapitan Bomba 2.0?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.