„Avengers: Infinity War”: pierwszy fragment filmu pojawił się w sieci

Natalia Hluzow
26.03.2018 17:50
Avengers: Infinity War|undefined Fot. kadr z filmu "Avengers: Infinity War"

Podczas tegorocznej gali Kids' Choice Awards zaprezentowano niepublikowany dotąd klip z filmu „Avengers: Infinity War”.

Fragment „Avengers: Infinity War” zaprezentowany na Kids' Choice Awards w marcu 2018 roku jest rozszerzoną wersją sceny, która latem 2017 została już pokazana na D-23 Expo i która jest zapowiadana także w zwiastunach filmu. Chodzi o pierwsze spotkanie Thora i Strażników Galaktyki. Z fragmentu dowiadujemy się, jak Strażnicy zareagowali na jednookiego boga z Asgardu i jego zderzenie z ich statkiem Milano.

Klip z filmu „Avengers: Infinity War”

Nadchodząca produkcja Marvela ma być utrzymana w poważnym tonie, jednak Thor i ekipa Star-Lorda, którzy spędzą ze sobą większość czasu, bez wątpienia będą rozładowywać wzniosą i napiętą atmosferę filmu. Lekko humorystyczny ton pojawia się już w scenie ich poznania, która silnie łączy się z zakończeniem filmu „Thor: Ragnarok” i prawdopodobnie będzie jedną z pierwszych scen nowej odsłony „Avengers”.

„Avengers: Infinity War”: Thor i Strażnicy Galaktyki

Pozostający dotychczas w cieniu pozostałych bohaterów, Thor i Strażnicy mają w 3. części „Avengers” odegrać kluczowe role. Twórcy filmu, Joe i Anthony Russo, podczas jednego z ostatnich wywiadów zapowiedzieli, że władca Asgardu będzie najczęściej pojawiającym się superherosem na ekranie. Zdradzono też, że będziemy oglądać go głównie w towarzystwie wykreowanych komputerowo Rocketa (Bradley Cooper) i Groota (Vin Diesel). Nie oznacza to oczywiście, że Star-Lord, Gamora czy Drax odejdą w cień. Wręcz przeciwnie. Gamora jako była wychowanka Thanosa będzie pełniła niezwykle ważną rolę w starciu bohaterów ze złowrogim tytanem, natomiast Star-Lord zjednoczy swoje siły m.in. z Iron Manem, czego przedsmak otrzymaliśmy już w 2. zwiastunie „Avengers: Infinity War”

Nadchodzący film ma zgromadzić na ekranie wszystkie najważniejsze postaci i spleść wszystkie najważniejsze wątki z liczącego już 10 lat MCU. Premiera „Avengers: Infinity War” już 26 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.