„Avengers: Infinty War”: Twórcy zdradzili, kto wcieli się w Corvusa Glaive’a. I nie jest to jednak Peter Dinklage

Natalia Hluzow
23.04.2018 16:03
Corvus Glaive|undefined Fot. kadr z wideo "Who is Marvel's Corvus Glaive?"

W odpowiedzi na falę doniesień i spekulacji , że w filmie „Avengers: Infinity War” Corvusem Glaivem będzie Peter Dinklage, bracia Russo postanowili zdradzić, kto naprawdę użyczy głosu tej postaci.

W związku z tajemnicą, jaką owiana jest rola Petera Dinklage’a w „Avengers: Infinty War” oraz faktem, że do niedawna nie ujawniano nazwiska aktora, który wcieli się w Corvusa Glaive’a, wiele osób łączyło te fakty i spekulowało, że to właśnie Tyrion z „Gry o tron” okaże się ostatnim członkiem Black Order. Krótki klip ukazujący walkę Avengerów z poplecznikami Thanosa jeszcze bardziej rozgrzał atmosferę wokół tej prognozy. Ostatecznie okazało się jednak, że byliśmy w błędzie. Corvus Glaive będzie mówił innym głosem, a Petera Dinklage’a zobaczymy w zupełnie innej roli.

Kto użyczy głosu Corvusowi Glaive’owi?

Dotychczas wiadome było, że w Proximę Midnight wcieliła się Carrie Coon, Cull Obsidiana (Black Dwarfa) zagrał Terry Notary, zaś Ebony Maw otrzymał głos Toma Vaghana-Lawlora. Podczas rozmowy z Cinemablend bracia Russo zdecydowali się też wreszcie powiedzieć, że w roli Corvusa Glaive’a usłyszymy Michaela Jamesa Shawa.

Anthony Russo skomentował ten wybór następująco:

Obsadziliśmy go na tej samej zasadzie, co Josha Brolina w roli Thanosa – by przenieść na ekran pewien bardzo przyziemny, realistyczny charakter. Chcieliśmy tego w przypadku każdego członka Black Order. Tak więc zatrudniliśmy bardzo dobrych aktorów do tych ról.

Michael James Shaw jest znany przede wszystkim z ról na małym ekranie. Wystąpił m.in. w serialach „Constantine” i „Limitless”.

Kogo Peter Dinklage zagra w „Avegers: Infinity War”?

Choć twórcy postanowili wreszcie ogłosić, kogo usłyszymy w roli Glaive’a, wciąż nie wiadomo, w jakiej roli pojawi się Peter Dinklage. Teraz, kiedy wiemy już, kogo na pewno NIE zagra, najbardziej prawdopodobną opcją wydaje się karzeł znany ze świata Thora – Eitri, który wykuł dla niego młot Mjolnir, i który ma stworzyć jego nową broń.

Czy faktycznie właśnie w tej roli pojawi gwiazda „Gry o tron”? Przekonamy się już za parę dni. Premiera „Avengers: Infinity War” już 25 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.