Od teraz Charles Manson będzie miał twarz Damona Herrimana. Aktor zagra kryminalistę aż w dwóch produkcjach

01.08.2019 12:50
Fot. YouTube/Sony Pictures Entertainment

Damon Herriman wciela się w postać Charlesa Mansona i to aż w dwóch produkcjach! Aktor opowiedział teraz o graniu znanego kryminalisty.

Charles Manson był znany z kryminalnych działań w latach 60. Teraz jednak powraca w produkcjach kinowych i telewizyjnych. Wielu z nas doskonale kojarzy tego pana, jego gęstą brodę i bujną czuprynę. Okazuje się, że od tego roku Charles Manson będzie miał wizerunek jednego aktora - Damona Herrimana.

Zobacz także: Jak Tarantino zapobiegł spoilerom z "Once Upon a Time in Hollywood"? Sprytne

Damon Herriman o byciu Charlesem Mansonem

Damon Herriman to australijski aktor. Do tej pory znany był przede wszystkim z produkcji telewizyjnych, ale wystąpił też w kilku znanych filmach. Teraz jednak dostał prawdziwe filmowe wyzwanie.

Przeczytaj także

Okazuje się, że Herriman zagra Charlesa Mansona i to aż w dwóch produkcjach tego roku! Najpierw zagrał w "Mindhunterze". Następnie tę samą postać stworzył w "Once Upon a Time in Hollywood". Zagranie tego samego bohatera w dwóch różnych produkcjach i stylach musiało być nie lada wyzwaniem. 

Najpierw był "Mindhunter". Manson jest w więzieniu w tym momencie. Więc jest zupełnie inaczej. Z powodu różnicy wieku. Manson w filmie Tarantino jest przed więzieniem i jest swego rodzaju błaznem. Żyje na ranczu, bierze narkotyki i uprawia seks. Jest w takim kultowym świecie. A potem w więzieniu jest niesamowicie gorzkim, wściekłym mężczyzną. Na początku istniała w nim pewna lekkość, ale nie czuje się już tym samym facetem - mówi Herriman.

Okazuje się zatem, że aktor przedstawi Mansona w dwóch różnych etapach jego życia. W podcaście "Back to One" Herriman opowiedział o tym, czy Tarantino wiedział, że Damon zagrał już wcześniej tę samą postać i o współpracy z reżyserem.

Tarantino wiedział, że to zrobiłem, ponieważ trudno by było zachować to w tajemnicy. Ale nie pytał o nic. Nie powiedział: "Chcę, żebyś zrobić coś innego" - wspomina aktor.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Herriman poradzi sobie w obu tych rolach. 2. sezon serialu "Mindhunter" na platformie Netflix pojawi się 16 sierpnia. Dokładnie tego samego dnia jest polska premiera "Once Upon a Time in Hollywood"

Zobacz także: Córka Bruce'a Lee ostro skrytykowała "Once Upon a Time in Hollywood"

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.